Izsludina pieteikšanos jauniešiem tūrisma sacensībās Baltkrievijā

Izsludina pieteikšanos Jēkabpils novada jauniešu komandas pārstāvniecībai Šarkovščinas rajona (Baltkrievijā) atklātajās tūrisma sacensībās (dažādās sporta disciplīnās).

Jēkabpils novada pašvaldība aicina 14 Jēkabpils novadā deklarētos jauniešus vecumā no 18-25 gadi pieteikties dalībai Šarkovščinas rajona (Baltkrievijā) atklātajās 2019.gada tūrisma sacensībās, kas norisināsies  no šī gada 14.-16. jūnijam.

Disciplīnas:

Velo tūrisms ( 1 sieviete, 1 vīrietis, velosipēds tiks nodrošināts)

Soļošana kalnos ( 2 sievietes, 4 vīrieši)

Ūdens tūrisma brauciens ar laivām ( 1 sieviete, 1 vīrietis, laiva tiks nodrošināta)

Badmintons ( 1 sieviete, 1 vīrietis)

Pludmales volejbols ( 2 sievietes, 2 vīrieši)

Roku laušanās ( 1 sieviete, 1 vīrietis)

Virves vilkšana ( 2 sievietes, 6 vīrieši)

Kaujas spēle “Kazaki-razboiņiki” divcīņas ar pneimatiskajiem zobeniem, tiks nodrošinātas apmācības ( 1 sieviete, 1 vīrietis, inventārs tiks nodrošināts)

Svaru bumbas celšana 24 kg ( 1 persona)

“Austrālijas daudzcīņa” ( 7 sievietes, 7 vīrieši)

Viens dalībnieks var piedalīties vairākās disciplīnās ja to atļauj spēļu grafiks.

Pašvaldība nodrošina:

Transportu, inventāru dalībai sporta disciplīnās un visus finansiālos izdevumus, kas ir saistīti ar transportu, vīzu un citu dokumentu kārtošanu un dalības maksu sacensībās.

Dzīvošanas apstākļi – atklātā dabā, meža ielokā pie upes (25 km attālumā no Šarkovščinas pilsētas) tāpēc dalībniekiem ir jānodrošina:

Teltis, guļammaiss, atbilstošs sporta apģērbs (Jēkabpils novada formas T-krekli tiks nodrošināti), saimnieciskie un higiēnas piederumi. Pases derīguma termiņam ir jābūt ne īsākam par 3 mēnešiem.

Laika apstākļi var būt ļoti mainīgi no +25 līdz -3 grādiem, tādēļ ir jāņem līdzi atbilstošs apģērbs.

Tiek plānotas kultūras programmas aktivitātes par kurām detalizētāka informācija tiks sniegta pēc pieteikšanās.

Pieteikties līdz 13.maijam (ieskaitot) uz e-pastu baiba.cakure@jekabpilsnovads.lv sūtot informāciju: Vārds, Uzvārds, Telefona numurs, Vecums, vēlamā disciplīna.

Jautājumu gadījumā zvanīt pa Tālr.28677242

Baiba Čākure

Jēkabpils novada sporta pasākumu organizatore

Veselīgo pašvaldību tīkla koordinatore Jēkabpils novadā