Baltā galdauta svētki Jēkabpils novadā

Spied uz attēla, lai skatītu to lielāku!

Kopš 2015. gada 4. maiju Latvijā dēvē ne tikai par Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas dienu, bet arī par Baltā galdauta svētkiem. Taču ne jau šim galdautam vai tā krāsai ir kāda būtiska jēga vai nozīme – tas ir kā simbols mūsu vienotībai un kopā būšanai. Tāpēc, svinot Baltā galdauta svētkus, arī Jēkabpils novadā visi kopā klāsim baltus galdautus un sēdīsimies pie kopīga galda.

1. maijā plkst. 14.30 Pie Leimaņu tauta nama uzstāsies E. Glika Alūksnes Valsts ģimnāzijas pūtēju orķestris ar defilē programmu parādi.

Savukārt 6. maijā caur visu Jēkabpils novada teritoriju ceļos divi “Dziedošie autobusiņi”, kurā paslēpušies būs mūsu novada vokālie ansambļi. Tie piestās un novada iedzīvotājus ar savām dziesmām priecēs sekojošās novada vietās:

Plkst.11.00 Pie Rubenes kultūras nama
Plkst. 11.00 Brodos, Jāņa Akuratera daiļrades takā
Plkst. 12.00 Červonkas baznīcā
Plkst. 12.00 Vidsalā pie pagasta pārvaldes ēkas
Plkst. 13.00 Pie Raiņa muzeja “Tadenava” (Pulcēšanās plkst. 12.30)
Plkst. 13.00 Mežgalē pie sociālās aprūpes nama “Mežvijas”
Plkst. 14.00 Pie Zasas kultūras nama
Plkst. 14.30 Dignājā pie pagasta pārvaldes ēkas (Pulcēšanās plkst. 14.00)
Plkst. 15.30 Slates sabiedriskajā centrā

Rubenes kultūras namā no 6.-15. maijam būs skatāma rokdarbu izstāde;
Kalna pagasta pārvaldes zālē no 2.-17. maijam būs skatāma Kalna pagasta bibliotēkas un biedrības “Cerību logi” rokdarbnieču izstāde.

6. maijā, dodoties sagaidīt “Dziedošo autobusiņu”, aicinām ņemt līdzi mazu cienastu kopīgam galda klājumam!

Baudīsim šos kopā būšanas svētkus!

L.Aišpure