Aicina pieteikt pretendentus balvai „Cilvēka izaugsmei Latvijā”

Download PDF

Ikvienā novadā ir cilvēki un organizācijas, kuru pasaules uztveres un darba pamatā ir vairot labo, attīstīt ko jaunu, veicināt cilvēku un Latvijas izaugsmi. Vēlamies Jūs aicināt pieteikt personas un organizācijas izsludinātajā balvu konkursā “Cilvēka izaugsmei Latvijā”.

Jau sesto gadu Latvijas Pilsoniskā alianse sadarbībā ar ASV vēstniecību Latvijā un Amerikas Tirdzniecības palātu īsteno iniciatīvu, kuras ietvaros aicinām ikvienu Latvijas iedzīvotāju atrauties no ikdienas steigas, palūkoties apkārt un pateikt īpašu paldies tiem līdzcilvēkiem, kuri ar savu pašaizliedzīgo darbu ir veicinājuši sabiedrības labklājību.

Pretendentus balvu konkursam var pieteikt elektroniski https://ej.uz/BalvaCilvekaIzaugsmei līdz 31. maijam šādās četrās kategorijās:

  • par sociālo atbildību;
  • par izcilu ieguldījumu izglītībā;
  • par izcilu ieguldījumu veselībā un labklājībā un
  • par izcilu ieguldījumu Latvijas nākotnē.

Balva ir radīta ne tikai tam, lai izceltu un pateiktos cilvēkiem un organizācijām, kas meklē un ir atraduši veidus, kā celt apkārtējo cilvēku un Latvijas labklājību. Ir tikpat svarīgi dalīties ar šiem panākumiem, jo ikviens labais stāsts sākas ar iedvesmu.

Balva „Cilvēka izaugsmei Latvijā” tika dibināta 2014.gadā ar mērķi akcentēt cilvēka izaugsmi jeb tautas attīstību (Human development), lai atbildētu uz negatīvām demogrāfiskām tendencēm, kā, piemēram, iedzīvotāju skaita sarukums, augsta ienākumu nevienlīdzība, pazemināts iedzīvotāju veselības stāvoklis un augsts bērnu institucionālās aprūpes īpatsvars. Balvas mērķis ir sekmēt iniciatīvas, kas palīdz mazināt nevienlīdzību un veicina cilvēka izaugsmi. Sīkāk: www.cilvekaizaugsme.lv

19. septembrī svinīgā ceremonijā godināsim iedvesmojošus Latvijas cilvēkus, organizācijas un uzņēmumus par ieguldījumu cilvēka izaugsmē. Konkursa uzvarētāji saņems tēlnieces Olgas Šilovas veidoto skulptūru „Asns” un  goda diplomu.

Priecāsimies, ja padalīsieties ar pašvaldības organizācijām un cilvēku labajiem darbiem, kā arī plašāk informēsiet pašvaldības iedzīvotājus savās mājas lapās un ziņu izdevumos.

Balvu konkursu rīko Latvijas Pilsoniskā alianse sadarbībā ar ASV vēstniecību Latvijā un Amerikas Tirdzniecības palātu. Balvas mērķis ir veicināt Latvijas iedzīvotāju izglītību, veselību un labklājību un izcelt sociālās atbildības iniciatīvas.

Ramona Koroļova,
Sabiedrisko attiecību vadītāja
Latvijas Pilsoniskā alianse

Powered by WordPress | Designed by: suv | Thanks to toyota suv, infiniti suv and lexus suv