Aicina pieteikties mūzikas festivālam “Saules ritmi Sēlijā”

Download PDF

Aicinām pieteikties IV Bērnu un jauniešu populārās mūzikas festivālam “SAULES RITMI SĒLIJĀ”, kurš notiks 2019. gada 7.- 8. jūnijā, Jaunjelgavā!

Festivāla mērķis: noorganizēt populārās mūzikas festivālu bērniem un jauniešiem “Saules Ritmi Sēlijā”, iesaistot solistus un mazos mūzikas kolektīvus- popgrupas, vokālās grupas, vokāli instrumentālās un instrumentālās grupas- vecumā no 8 līdz 20 gadiem.
7.jūnijā plānots lielkoncerts Vecpilsētas laukumā uz īpaši tam uzstādītas skatuves ar kvalitatīvu apskaņošanu un gaismošanu, profesionālu mūziķu piedalīšanos un skatītāju žūriju; ar apbalvošanas ceremoniju, īpaši izceļot Sēlijas tautas dziesmas izpildījumu mūsdienīgā mūzikas formātā, kopdziesmām, kā arī vakara saviesīgo daļu dalībniekiem un kolektīvu vadītājiem.
* Nakšņošana “telšu pilsētiņā”.
8.jūnija rītā plānotas divas meistarklases Jāņu svinēšanas tradīciju Sēlijā un īpašo rotāšanas tradīciju izzināšana, tuvojoties vasaras Saulgriežiem, kopā ar tradicionālās dziedāšanas grupu „Saucējas”.
*Jaunjelgavas pilsētas apskate un izbrauciens ar kuģīti “Balta kaza”.
Informatīva pieteikšanās festivālam „Saules Ritmi Sēlijā” līdz 2019.gada 30.aprīlim pa tālr. 29497587 vai anita.ostrovska@jaunjelgava.lv; una.arbidane@inbox.lv
Precizētu informāciju (Nolikumu, kopdziesmas, dienas plānu) nosūtīsim pēc Jūsu pieteikšanās!

Anita Ostrovska,
Jaunjelgavas novada kultūras nama direktore

Powered by WordPress | Designed by: suv | Thanks to toyota suv, infiniti suv and lexus suv