Kādus atkritumus Lielajā Talkā izvedīs Jēkabpils novadā?

Download PDF

Kā ziņo Jēkabpils novada pašvaldības izpilddirektors J.Subatiņš, “Šogad Lielajā Talkā neviens atkritumu poligons nepieņems atkritumus bez maksas, līdz ar to talku rīkotājiem īpaši jāpadomā par to, kā savāktie atkritumi, kurus nav iespējams apstrādāt uz vietas, tiks izvesti.

Pašvaldības īpašumos rīkotajās talkās atkritumu savākšanu un izvešanu tam paredzētos īpašos talkas maisos nodrošinās pašvaldība, bet, ja plānojat rīkot talku, piemēram, valsts ceļu ceļmalās vai valsts mežos, tad jums šogad jāsazinās un jāvienojas ar VAS “Latvijas Valsts ceļi” vai VAS “Latvijas valsts meži” par to, kas šos atkritumus nodos tālāk savākšanai atkritumu poligonam – VAS vai talkotāji paši.

Ja plānojat sakopt publiski pieejamus īpašumus, pašvaldība Jūs atbalstīs ar šķiroto atkritumu izvešanu – plastmasu un stiklu, iespēju robežas piešķirot zilos talkas maisus. Tie domāti sašķirotai tīrai plastmasai. Zilajos talkas maisos var atsevišķi sašķirot arī stikla taru, ko pārlādē zaļajos konteineros vai noliek blakus. Vēl tiks izvesti atkritumi pašu iegādātos, SIA “Vidusdaugavas SPAAO” marķētos maisos. Protams, arī šajos maisos jāliek tikai tiem paredzētie atkritumi.”

Atgādinām, ka Lielās Talkas mājaslapā iesniegto informāciju par talkas vietām tālāk pārbaudīs attiecīgās teritorijas Lielās Talkas koordinators, Jēkabpils novadā – pašvaldības izpilddirektors. Talkas vieta oficiāli kartē tiks apstiprināta vien tad, ja būs padomāts par atkritumu izvešanu, ja tāda nepieciešama.

PIETEIKT TALKU >>

Jēkabpils novada pašvaldība

Powered by WordPress | Designed by: suv | Thanks to toyota suv, infiniti suv and lexus suv