Volejbola turnīrs Zasā

2019. gada 23. martā Zasas vidusskolas sporta zālē norisinājās atklātais volejbola turnīrs vīriešu komandām. Turnīrā piedalījās 8 komandas, kas tika salozētas 2 grupās. 1. grupā savā starpā cīnījās komandas: ”Dignāja”, “Nesekmīgie” (Jēkabpils nov.), “Metriņš” (Ogre) un “Cikos fināls” (Jēkabpils), savukārt 2. grupu pārstāvēja “Pilskalne” (Nereta), “Nato” (Jēkabpils), “Ābeļi” un “Jēkabpils 2.vidusskola”. Abu grupu veiksmīgākās 2 komandas bija komandas “Cikos fināls”, “Nesekmīgie” un “Pilskalne”, “Ābeļi”.
Par godalgotajām vietām, kā jau ierasts, izvērtās spraigas cīņas, un 3. vietu šajā turnīrā izcīnīja Jēkabpils novada komanda “Nesekmīgie” (V.Pēterāns, L.Dombrovskis, D.Mucenieks, M.Geižāns, N.Butāns, K.Vanags, A.Bite un R.Aišpurs). 2.vietu nosargāja pagājušā gada sudraba medaļu ieguvēji Neretas komanda “Pilskalne” (V.Kārtiņš, D.Grīnvalds, J.Ūsāns, J.Kārtiņš, J.Bitenieks, A.Grīnvalds) un šī gada čempionu titulu pārliecinoši izcīnīja Jēkabpilieši “Cikos fināls” (M.Razujevs, D.Midzenis, K.Vārna, A.Aļošins, R.Kļavinskis, A.Korničuks, J.Glaudiņš).
Papildus volejbolam, skatītāji un dalībnieki sacentās šautriņās, kur precīzākie bija K.Vanags (3. vieta), R.Kļavinskis (2. vieta) un V.Kopeniks (1. vieta).

Jēkabpils novada sporta pasākumu organizatore
Baiba Čākure