Zasas vidusskolas dejotāji ar panākumiem piedalās deju skatē Viesītē

Download PDF

7. martā Zasas vidusskolas četru tautas deju kolektīvu “Dzirnupīte” dejotāji devās uz Viesīti, lai piedalītos tautas deju kolektīvu repertuāra apguves skatē, gatavojoties XII Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētkiem. Dienas pirmā daļa aizritēja mēģinājumos, ģērbjoties tērpos, pinot matus un sienot pastalas. Pulksten 14:00 sākās skate, kurā bija jāuzstājas žūrijas un skatītāju priekšā.

Dejotājus vērtēja profesionālu deju ekspertu žūrija: XI Latvijas Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku deju lielkoncerta “Līdz varavīksnei tikt” mākslinieciskā vadītāja Inga Pulmane, horeogrāfs un deju svētku virsvadītājs Ilmārs Dreļs un tautas deju kolektīvu virsvadītāja Inita Kalniņa.

1.-2. klašu deju kolektīvu B grupā no mūsu skolas piedalījās pirmsskolas sešgadīgo grupiņas audzēkņi un 1. klases skolēni. Viņi dejoja dejas “Kas dārzā” un “Dziesmiņa par zvēriņiem” un ar 37.5 punktiem ieguva 2.pakāpes diplomu. 3.-4. klašu deju kolektīvu B grupā dejoja mūsu 2.-3. klases dejotāji. Viņi izpildīja dejas “Roku rokā” un “Mana meilo” un ar 41.5 punktiem ieguva 1.pakāpes diplomu. 5.-6. klašu deju kolektīvu B grupā piedalījās mūsu 4.-6. klases deju kolektīvs, kuri dejoja dejas “Tēva dēli” un “Kur guļ Ziemassvētki?”, ar 38.7 punktiem iegūstot 2. pakāpes diplomu, savukārt 7.-9. klašu deju kolektīvu grupā mūsu skolas 7.-9. klašu deju kolektīva dalībnieki izpildīja dejas “Trīs riņķīšus dundurs grieza” un “Saulīt gāja spēlēties” un ar 43.7 punktiem izcīnīja 1. pakāpi.

Žūrijas eksperti uzslavēja dalībnieku dejotprieku, aizrautību un mērķtiecību, novēlot dejot priecājoties jeb priecāties dejojot, un atzina, ka visi dejotāji, kuri piedalījās skatē, neapšaubāmi ir pelnījuši nākamajā gadā piedalīties deju svētkos!

Paldies dejotājiem un skolotājai Daigai Ģeidānei, kura sagatavoja skolēnus dalībai deju skatē!

 Zasas vidusskola
Skolas arhīva foto

 

Powered by WordPress | Designed by: suv | Thanks to toyota suv, infiniti suv and lexus suv