VAKANCE | Parka dārznieks Zasas muižas parkā

Jēkabpils novada pašvaldības Zasas pagasta pārvalde izsludina  pieteikšanos uz parka dārznieka amatu Zasas pagastā uz nenoteiktu laiku (pilna slodze), maksimālā alga pirms nodokļiem 549 EUR.

Prasības pretendentam

• Vēlama praktiskā darba pieredze šajā amatā;
  • Vidējā speciālā izglītība vai sertifikāts tiks uzskatīti par priekšrocību;
  • Svarīga pozitīva attieksme, prasme plānot savu darbu, strādāt patstāvīgi un radoši.

Galvenie darba pienākumi saistīti ar Zasas muižas parka teritorijas sakopšanas un labiekārtošanas darbu plānošanu, organizēšanu un to veikšanu, parkā esošo objektu uzturēšanu kārtībā, puķu dobju un košumkrūmu pakāpenisku atjaunošanu, pozitīvu parka tēla veidošanu.

CV un motivācijas vēstuli lūdzam iesniegt līdz 2019. gada 20. martam (ieskaitot). Pretendentiem noteiktajā termiņā dokumenti jāiesniedz personīgi Jēkabpils novada pašvaldībs Zasas pagasta pārvaldē, Zaļajā ielā 8, Zasā, Zasas pagastā, Jēkabpils novadā klientu apkalpošanas speciālistam (2.stāvs) vai sūtīt uz e-pastu: zasa@jekabpilsnovads.lv.

Informējam, ka nosūtot savu CV, Jūs piekrītat, ka Jūsu personas dati tiks apstrādāti, lai novērtētu pretendenta iespējamību ieņemt noteiktu amatu.
Sazināsimies ar pretendentiem, kurus aicināsim uz tikšanos klātienē.
Ja pretendents nav ticis pieņemts darbā, tad informācija par pretendentu tiks iznīcināta pēc tam, kad personāla atlase uz noteikto amatu ir pabeigta.

Kontaktinformācija:
Zasas pagasta pārvaldes vadītājs Kristaps Tēts, tālrunis 28306408