Uz autoceļiem tiek ieviesti autotransporta masas ierobežojumi

Iestājoties grants autoceļiem nelabvēlīgiem laika apstākļiem – lietum un atkusnim, daudzviet novados uz grants autoceļiem ir iestājies šķīdonis. Pārmitrināts ceļa segums zaudēs nestspēju un braukšanas apstākļi pasliktināsies. Lai ierobežotu smagā transporta pārvietošanos un nepasliktinātu pašvaldības ceļu stāvokli, uz tiem daudzviet tiek izvietotas zīmes ar transporta masas ierobežojumiem.

Par ierobežotajiem ceļa posmiem sīkāk var uzzināt pagastu pārvaldēs. Mainoties laika apstākļiem, ceļa izmantošanu kravu pārvadājumiem jāsaskaņo ar attiecīgā pagasta pārvaldi. Ceram uz Jūsu sapratni!

Transporta masas ierobežojumi uz valsts ceļiem tiek ieviesti un atcelti pēc katra konkrētā ceļa faktiskā stāvokļa un iespējamo bojājumu izvērtēšanas. Aktuālā informācija par ieviestajiem ierobežojumiem ir ievietota VAS Latvijas Valsts ceļi (LVC) mājaslapāhttps://lvceli.lv/informacija-un-dati__trashed/#masas-ierobezojumi . Aicinām autopārvadātājus rēķināties ar šiem pagaidu ierobežojumiem un ievērot tos.

Grants autoceļu uzturēšanas darbus šķīdoņa laikā nav iespējams veikt – uzbraucot ar smago tehniku uz pārmitrināta, nestspēju zaudējuša ceļa, tas tiks sabojāts vēl vairāk. Uzlabot grants ceļa stāvokli var tikai tad, kad tas ir apžuvis un atguvis nestspēju.

Diennakts bezmaksas uzziņas par visu, kas attiecas tieši uz valsts autoceļu tīklu, ir pieejamas pa tālruni 8000 5555.

Jēkabpils novada pašvaldība