Galda spēles Rubeņos

Download PDF
9. februārī Rubenes pagasta kultūras namā norisinājās Jēkabpils novada tradicionālais galda spēļu turnīrs, kas pulcēja mūsu un viesu komandas. Kā ierasts, galda spēles norisinājās piecās disciplīnās – galda teniss, novuss, dambrete, šahs un šautriņas.

Galda tenisā veiksmīgākie bija: 3.vieta – Jānis Kokins (Zasa), 2.vieta – Andris Lisjonoks (Birži) un 1.vieta – Dzintars Šmuidriņš (Birži). Novusā norisinājās ilgākās un spraigākās cīņas, jo 10 dalībnieki vienojās izspēlēt katrs ar katru, kur vislabāk veicās: 3.vieta – Uģis Dzelme (Zasa), 2.vieta – Mairis Bravackis (Birži) un Arvīds Gilučs (Birži), kas šajā turnīrā uzvarēja visus sāncenšus. Šahā veiksmīgākie bija: 3.vieta – Sandris Ziemelis (Slate), 2.vieta – Viesturs Bigačs (Jēkabpils) un 1. vieta tika Dzintaram Šmuidriņam (Birži), kas uzvarēja visus pretiniekus. Dambretē piedalījās 10 dalībnieki, kur goda pjedestālu sadalīja: 3.vieta – Jānis Kokins (Zasa), 2.vieta – Andris Ribāks (Birži) un 1.vietu izcīnīja Viesturs Bigačs (Jēkabpils). Viskuplākais dalībnieku skaits bija šautriņās, kur piedalījās 20 dalībnieki un visprecīzākie bija: 3.vieta – Mareks Geižāns (Slate), 2.vieta – Viesturs Bigačs (Jēkabpils) un 1.vieta – Uģis Dzelme.
Komanda, kura tika pārstāvēta visās disciplīnās un ieguva augstāko vērtējumu, tika pie galvenās balvas – novusa galda, ko šajā turnīrā izcīnīja komanda “Birži”. Pie veicināšanas balvām tika paši jaunākie galda spēļu dalībnieki. Tiekamies nākamajos pasākumos!