Aicina uz diskusiju “Kā veicināt labvēlīgu uzņēmējdarbības vidi Latvijas reģionos?”

LTRK aicina uz diskusiju “Kā veicināt labvēlīgu uzņēmējdarbības vidi Latvijas reģionos?” Jēkabpilī 15.02.2019.

Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (TRK) kā lielākā uzņēmēju biedrība, kas pārstāv uzņēmējus visos reģionos, plāno izstrādāt konkrētas vadlīnijas reģionālās politikas attīstībai, vērtējot to caur biznesa vides jautājumiem. Uzņēmējdarbības sekmīgai attīstībai nepieciešamas arī spēcīgas un finansiāli neatkarīgas pašvaldības, tāpēc LTRK sadarbībā ar Zemgales Plānošanas reģionu turpina diskusiju ciklu reģionos “Kā veicināt labvēlīgu uzņēmējdarbības vidi Latvijas reģionos?”.

Pašreiz svarīgi atrast labāko modeli administratīvi teritoriālās reformas (reģionālai reformai) īstenošanai, kurā sekmīgi apvienotos uzņēmēju un iedzīvotāju intereses, aptverot visu  Latviju, tādējādi sekmējot reģionālo izlīdzināšanu, ko īsteno arī Eiropas Savienība. Uz diskusijām tiek aicināti Zemgales reģiona pašvaldību vadītāji, atbildīgo ministriju un valsts institūciju pārstāvji un uzņēmēji, lai kopīgā diskusijā veidotu viedokli par to, kādas izmaiņas būtu nepieciešamas, lai plānotā reforma nodrošinātu gan uzņēmējdarbības vides attīstībai, gan iedzīvotāju interesēm atbilstošas pārmaiņas.

Reģistrācija un programma diskusijai 15. februārī Jēkabpilī: https://www.mitto.me/diskusija-15-02-krustpils/programma

Cikla noslēgumā tiek plānota Vislatvijas konference 5. aprīlī Jelgavā.

Ilze Brice
Valdes padomniece reģionālajos jautājumos