Karjeras attīstības atbalsta pasākums “Mana veiksme – es pats”

Download PDF

 Projekta Nr.8.3.5.0/16/I/001 „Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” ietvaros, 7. decembrī notika pasākums “Mana veiksme – es pats”.

          Projekta Nr.8.3.5.0/16/I/001 „Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” ietvaros, 7. decembrī notika pasākums “Mana veiksme – es pats”. Pasākumā piedalījās 9. klašu skolēni no Zasas vidusskolas, Dignājas pamatskolas un Ābeļu pamatskolas, kā arī Zasas vidusskolas 12. klases skolēni. Pie jauniešiem ar 2 stundu garu nodarbību bija ieradusies Jauniešu akadēmijas „Pacelt Pasauli” dibinātāja un vadītāja, Dace Briede Zālīte – diplomēta Londonas „Koučinga Akadēmijas” personīgās izaugsmes speciāliste. Licenzēta Brajena Meina „Mērķu plānošanas” praktiķe.

Nodarbības laikā skolēniem bija iespēja noteikt, kādas profesijas atbilst viņu personības tipam. 2 stundas paskrēja ātri, jo jaunieši nemitīgi par sevi uzzināja kaut ko jaunu. Jaunā informācija lika domāt, kā uzzinātais saistās ar nospraustajiem nākotnes mērķiem. Arī pēc nodarbības liela daļa skolēnu nesteidzās prom, bet uzkavējās, lai aprunātos ar nodarbības vadītāju par saviem plāniem un iecerēm.

 

Anda Jurgeviča, Jēkabpils novada pedagogs karjeras konsultants

Powered by WordPress | Designed by: suv | Thanks to toyota suv, infiniti suv and lexus suv