Aicinājums uz svētku semināru

Download PDF

Lauku partnerība “Sēlija”, sadarbībā ar Ilūkstes un Daugavpils novadu lauku partnerību “Kaimiņi”, 14. decembrī, pl. 11 00 rīko semināru Kaldabruņas skolā “Kaimiņa roku devu”. Uz semināru īpaši aicināti amatnieki un mājražotāji, kā arī tie, kuri vēl tikai domā par tādiem kļūt, jo sniegtā informācija būs saistoša pilnīgi visiem.
Tāpat aicinām amatniecības cienītājus, jo semināra laikā notiks produkcijas prezentācijas, un noteikti varēs iegādāties vismīlīgākās Ziemassvētku dāvanas.
Kaldabruņas skolas labā atmosfēra, piparkūku smarža, sveces un draudzīgi cilvēki – tas noteikti būs patīkami pavadīts laiks.

Tiekamies –
Ieva Jātniece
LP Sēlija
t.29548967

Lauku partnerības “Sēlija”

Darba, pieredzes apmaiņas un svētku seminārs

“Kaimiņam roku devu!”

Piektdien, 14. decembrī, pl. 11 00

Jēkabpils novada  Rubenes pagasta Kaldabruņas skolā.

 

Pl. 10 30 – Iebraukšana, amatnieku izstādes – tirdziņa iekārtošana, rīta kafija un piparkūkas. Amatniekus un mājražotājus aicinām ierasties ar savu produkciju – lai dižotos, tirgotos un dibinātu kontaktus. Ja  produkcija ir apjomīga vai  grūti transportējama, tad iesakām ņemt līdz prezentācijas materiālus.

Pl. 11 00 – Pasākuma atklāšana. LEADER finansējums amatniecības attīstībai un līdz šim sasniegtie rezultāti. LP Sēlija izpilddirektore Ieva Jātniece, Daugavpils un Ilūkstes novadu partnerības „Kaimiņi“ administratīvā vadītāja Inga Krekele.

Pl. 11 20 – Lekcija  „Kā amats kļūst par biznesu“. Daina Alužāne, amatniecības centra „Rūme“ koordinatore.

Pl. 12 00Lekcija „Kas jāmācās amatniekam, un kur to apgūt?“. Inta Paulsone, Latvijas Lauksaimniecības Universitātes lektore, mākslas un pedagoģijas maģistre.

Pl 12 30 – LEADER projekta „Gaismas koka darbnīcaprezentācija klātienē. Praktiskā nodarbība „Cik svarīgs ir labs iepakojums“. Vada grafikas dizainere Solvita Kukle.

Pl. 13 00 – Pusdienas. Būs piparkūkas un pelēkie zirņi, tomēr košākam svētku galdam dalībniekus aicinām paņemt līdzi kaut ko garšīgu.

Pl. 13 40 – Kaimiņu muzikanti atklāj amatnieku un mājražotāju izstādi – tirdziņu. Pieredzes apmaiņa un kontaktu dibināšana, diskusijas.

Pl 15 00 – Pasākuma noslēgums, kopsavilkums un secinājumi.

Powered by WordPress | Designed by: suv | Thanks to toyota suv, infiniti suv and lexus suv