12. decembrī Zemgales amatnieku un mājražotāju kontaktbirža Jelgavā

Download PDF

Spied uz attēla, lai skatītu to lielāku!

12. decembrī gandrīz 150 amatnieki un mājražotāji 4 telpās piedāvās savus darinājumus. Vai esat jau sagādājuši Ziemassvētku dāvaniņas- nelielas, bet mīļas – kas radītas no sirds- tepat Latvijā ?

Izmantojiet savu pusdienu pārtraukumu, apmeklējot šo pasākumu, lai ne tikai iepazītu un iegādātos amatnieku un mājražotāju darinājumus, bet arī lai rastu jaunus kontaktus un veidotu  dažāda veida sadarbībai kā arī aicinām ieteikt amatniekiem, mājražotājiem- kā attīstīt savus produktus.

 Šajā pasākumā no 10.00-15.00 būs iespēja gan aplūkot, gan iegādāties daudz dažādu ražojumu,  sākot no tautas tērpiem, skalu pinumiem un koka, māla, bišu vaska, papīra, ādas,  dzintara, meldru, stikla izstrādājumiem, gleznām, dažāda veida rokdarbiem, aksesuāriem  un šūtiem un filcētiem tekstilizstrādājumiem, beidzot ar konditorejas izstrādājumiem, piparkūkām, tējām,  kafeju, sulām, sīrupiem, sukādēm, želejkonfektēm, konfelādēm, garšvielām,  musliem, floristikas darbiem.  Pārstāvēti gan  irbeņu, medus, rabarberu, cidoniju, dzērveņu, ķirbju, burkānu, bumbieru, nātru, kabaču, ozolzīļu, pastinaka,plūškoka, nātru, priežu, cūku pupu un ķiploku produkti.

Būs sojas vaska sveces, mandalas, teltis, vigvami bērniem, apģērbi ar atstarotājiem, īru mežģīnes, dizaina priekšmeti, Vannas Spa, ādas kopšanas produkti, ziedūdeņi, dabīgā kosmētika, lūpu balzāmi, pļavas augu eliksīri, ziepes, pirts produkti

 

Uz vietas darbosies sietspiedes apdrukas darbnīca, būs arī apģērbi ar sietspiedes apdruku un aksesuāri ar uzdruku sietspiedē.

Orientēties piedāvājumā palīdzēs Māris Grigalis – uzņēmējs, TV raidījumu  un pasākumu vadītājs

Piedalīsies amatnieki un mājražotāji no Jelgavas, Jelgavas un Ozolnieku novadiem, Dobeles, Bauskas, Tērvetes, Auces, Rīgas, Viesītes, Neretas, Lielvārdes, Rundāles, Aknīstes, Ķekavas, Olaines, Kuldīgas, Carnikavas, Kuldīgas, Bikstiem,Ogres,Salaspils, Engures, Kandavas, Ādažiem

Tiksimies 12. decembrī Zemgales reģiona kompetenču attīstības centrā, Svētes i.33, Jelgavā!

L.Miķelsone,
Uzņēmējdarbības atbalsta nodaļas vadītāja

Zemgales reģiona Kompetenču attīstības centrs

Powered by WordPress | Designed by: suv | Thanks to toyota suv, infiniti suv and lexus suv