Jēkabpils novada sociālās aprūpes namā “Mežvijas” svin Latvijas valsts simtgadi

Download PDF
Starp Valsts nozīmīgākajiem svētkiem Lāčplēša dienu un Latvijas dzimšanas dienu 2018. gada 13. novembrī sociālās aprūpes namā “Mežvijas” sadarbībā ar Leimaņu pagasta bibliotēku norisinājās pasākums “Skaista mana tēvu zeme”.

Ar skanīgām un patriotiskām dziesmām un Valsts himnu “ Dievs, svētī Latviju” “Mežviju” iemītniekus priecēja Kalna pagasta vokālais ansamblis “Līksma” (Ruta Kirillova, Sindija Kirillova, Zane Daudzvārde–Dilāne, Elizabete Krūkliņa, Solvita Stradiņa, Vita Avotiņa, Marta Mazuriņa un Sandra Vecumniece).

Savukārt Jēkabpils 3.vidusskolas audzinātājas Kristīne Aukmane un Andra Maksimova ar 3.a un 3.c klases skolēniem “Labo darbu nedēļā” savu sirdi un siltumu ielika rotājumos un apsveikumos “Mežviju” iemītniekiem. Pēc audzinātājas K. Aukmanes teiktā bērni ļoti gribēja iepriecināt sirmgalvjus un rotājumus gatavoja ar lielu atbildību. Tika atskaņots videosveiciens ar vēlējumiem, kuru izpildīja abu klašu audzēkņi. Katrs iemītnieks saņēma bērnu pašdarinātu apsveikumu un karodziņu ar ābolu. Nākot uz pasākumu, aprūpes nama darbinieki sirmgalvjiem piesprauda lentītes.
Noslēgumā iemītnieki varēja cienāties ar uzkodām un dalīties atmiņās par piedzīvoto pasākumā, par piedzīvoto pagātnē, un arī par to, kas vēl būs jāpiedzīvo nākotnē.
Sociālās aprūpes nama “Mežvijas” iemītnieku vārdā vēlos pateikt lielu paldies:
Leimaņu pagasta bibliotēkas vadītājai Līgai Lācītei, Jēkabpils 3. vidusskolas trešo klašu audzinātājām Kristīnei Aukmanei, Andrai Maksimovai un audzēkņiem, vokālajam ansamblim “Līksma”.
Sociālās aprūpes nama “Mežvijas” vadītājs Kaspars Vaišlis
Powered by WordPress | Designed by: suv | Thanks to toyota suv, infiniti suv and lexus suv