Latgales mazpulku rudens forums

Download PDF

Mums Latvijā ir paveicies – gadalaiki ir tik ļoti kontrastaini. Tā ir bagātība izbaudīt šo dabas daudzveidību. Biržu pamatskolas, Ābeļu pamatskolas, Jēkabpils BJC, Krustpils pamatskolas, Sūnu pamatskolas mazpulcēniem tas izdevās, aizbraucot uz Latgales rudens mazpulku forumu. Kad koku lapas vēl nav nobirušas, bet rotājušās daudzveidīgos toņos, mēs devāmies 20.oktobrī no rīta plkst. 7.15 uz Nautrēniem.

Nautrēnu vidusskolā norisinājās Latgales mazpulku rudens forums. Foruma laikā mazpulcēnu lauku labumu tirdziņš iepriecināja ar savu izaudzētu un pašu darināto, notika arī mazpulcēnu projektu prezentācijas. Viena no vērtībām, ko mazpulcēni iegūst forumā, ir prasmes attīstīt uzņēmējdarbību jau agrā vecumā.

Latgales mazpulku rudens skatē no Biržu mazpulka piedalījās 7 mazpulcēni – Laura Čerpinska, Ieva Brutāne, Kristiāna Dambrāne, Markuss Labutis, Adrians Tabunovs, Linards Tabunovs, Edijs Dambrāns. Mazpulcēni šogad savus projektus neprezentēja, bet ieinteresēti piedalījās citu dalībnieku projektu darbu aizstāvēšanā un prezentēšanā.

Dalībniece Laura saka: ” Es uzzināju, lai izaudzētu sīpolus vai jebko citu, ir jāiegulda liels darbs – audzējot, apkopojot informāciju mazpulka dalībnieka dienasgrāmatā, kurai vienmēr jābūt kārtībā. Jāizdomā, kā pasniegt savu veikumu, kā arī pārliecinoši aizstāvēt projektus. Man bija prieks redzēt to, cik pārliecinoši mazpulcēni to dara un ar katru reizi aizvien drošāk”.

Visus projektus vērtēja ”Rīgas Klubiņš” kopā ar kādu pārstāvi, kas aktīvi darbojas lauksaimniecībā.

Mazpulku biedrība lielu paldies par ieguldīto laiku un padomu sniegšanu izteica mazpulcēnu vecākiem, dāvājot viņiem ābelītes. Paldies Nautrēnu vidusskolas direktorei par viesmīlīgo uzņemšanu un interesanto lekciju par dažādu ārstniecības augu izmantošanu. Paldies Nautrēnu mazpulka vadītājai Anitai Šķesterei par ikdienas nesavtīgo darbu foruma organizēšanā, kas bagātina un iedvesmo darīt vienmēr kripatiņu vairāk un labāk. Paldies Biržu direktorei A. Grišulei par materiālo atbalstu, kā arī paldies labsirdīgajam šoferītim no Rubeņiem.

Biržu mazpulka vadītāja Jolanta Navenicka

Powered by WordPress | Designed by: suv | Thanks to toyota suv, infiniti suv and lexus suv