Makšķerēšanas sacensības Jēkabpils novadā

Download PDF
Ir noslēgušās makšķerēšanas sacensības “Jēkabpils novada Līdaka 2018”, ko tradicionāli rīko Jēkabpils novada pašvaldība sadarbībā ar makšķernieku klubu “Bancāns”.

Trešais posms norisinājās 7.oktobrī Priekulānu un Klaucānu ezeros, kur dalībniekiem bija iespējams pašiem izvēlēties, kurā ezerā spiningot.

Sacensības, kā ierasts, sākās ar instruktāžu un norādēm par vietām, kur spiningot nav atļauts, jo Priekulānu un Klaucānu ezeri atrodas dabas lieguma teritorijā. Pēc 6 stundām uz svēršanos ieradās dalībnieki, kam bija paveicies kaut ko izmānīt no ūdens.
Šī posma veiksmīgākā makšķernieka tituls kā arī “Lielākā loma” īpašnieks bija Guntars Striks (Aknīste) ar 4,58 kg smagu līdaku. Tā kā nākamo vietu īpašniekiem bija vienāds loms – 1,05 kg, otrā vieta tika piešķirta pēc papildus sacensībām atjautībā, kur bija jāuzmin sacensību kopsvars. Veiksmīgāks šajā cīņā izrādījās Jēkabpilietis Mareks Kurnosenko, savukārt trešajā vietā palika Gundars Celitāns (Ikšķile). Papildus balvas sacensībās izcīnīja Gustavs Liepkalns “Jauniešu konkurencē” un Oskars Babris ar “Mazāko lomu”. Kopvērtējumā pie balvām tika sacensību uzticīgākie dalībnieki kas piedalījušies pēc iespējas vairāk posmos. Kopvērtējumā veicināšanas balva tika Kristapam Vanagam (Leimaņi), trešā vieta Laurim Lūsim (Leimaņi), otrā vieta – Ainim Kolasovskim (Aknīste) un pirmā vieta kopvērtējumā Jurģim Turkopolim (Atašiene). Lai sacensības izdotos, īpašs paldies ir jāpasaka mūsu galvenajiem sacensību sponsoriem – veikala “Huberts” īpašniekiem Gatim Binātam un Ingai Binātei par balvām, kā arī liels paldies visiem, kas mūs uzņēma, kas palīdzēja un atbalstīja!
Tiekamies nākamgad jau februārī uz pirmo posmu zemledus makšķerēšanas sacensībās!
Ar foto galeriju no sarīkojuma var iepazīties šeit >>
Jēkabpils novada sporta pasākumu organizatore
Baiba Čākure
Autores personīgā arhīva foto
Powered by WordPress | Designed by: suv | Thanks to toyota suv, infiniti suv and lexus suv