Viens labs brauciens!

Download PDF

Piektdien cēlāmies agrāk nekā parasti, jo devāmies, kā skolotāja teica, mācību ekskursijā uz Rīgu. Ceļā skolotājas ieteica skatīties, kāds izskatās rudens, bet mums gribējās parunāties, pasmieties, paēst un paspēlēties. Rīgā vispirms devāmies uz Leļļu teātra izrādi “Un atkal Pifs..”. Tas tik bija jautri-smējāmies, dziedājām un jutām līdzi Pifam, kuram nepatikšanas sagādāja kaķis Herkuless. Pēc izrādes uzzinājām, ka katras biļetes cena būtu 9 eur, bet mēs izrādi skatījāmies neko nemaksājot. Paldies tiem labajiem cilvēkiem, kuri sagādāja mums šo jauko dāvanu!

Kad šoferis mūs aizveda līdz Zooloģiskajam dārzam, vispirms paēdām līdzi paņemtās pusdienas, tad devāmies skatīties dzīvniekus. Tā kā mūsu skola piedalījās “Zaļās jostas”  makulatūras vākšanas konkursā, Zoodārzā mums bija atlaide- biļete maksāja tikai 2 eur. Zooloģiskajā dārzā mācījāmies netraucēt dzīvniekus. Izrādās, ir tik grūti būt klusam, kad gribās skaļā balsī kliegt no sajūsmas! Mēs iepazinām ļoti daudz dzīvnieku, paguvām paspēlēties spēļu laukumā, kur apkārt brīvi staigāja pāvs, jutām līdzi mazajam ziemeļbriedim, kurš nomira apmeklētāju dēļ. Apņēmāmies nekad nebarot savvaļas dzīvniekus, kad tas nav nepieciešams. Mēs zooloģiskajā dārzā pavadījām trīs stundas!

Mājupceļā iepirkāmies veikalā- tad gan bija jārēķina līdzi! Atgriezāmies mājās vēlā vakarā, bijām nedaudz piekusuši , bet priecīgi. Paldies visiem, kuri organizēja šo patiešām interesanto mācību ekskursiju

Dignājas pamatskolas 1.-4.klašu skolēni.

Powered by WordPress | Designed by: suv | Thanks to toyota suv, infiniti suv and lexus suv