Dunavā labie darbi Latvijas simtgadei!

Download PDF

Talku organizētāju apvienība „Let’s Do It! World” aicināja cilvēkus visapkārt zemeslodei piedalīties līdz šim lielākajā kopīgajā dabas sakopšanas talkā pasaulē. Lai sāktu ceļu uz tīrāku pasauli, Pasaules talkā iesaistījās brīvprātīgie apmēram no 150 pasaules valstīm.“Lielās Talkas” organizatori aicināja iedzīvotājus rūpēties par vidi, iesējot, iedēstot vai iestādot katram savu “Laimes koku” kā dāvanu mūsu valsts simtgadei!

Atsaucoties uz šo aicinājumu, 14. septembra rītā Dunavā manāma liela rosība. Lielās vispasaules talkas ietvaros arī pie mums Dunavas centrā (skvērā pie dīķa) tika īstenota iecere un realizēts projekts par košumkrūmu dobes izveidošanu. Šī ideja tika īstenota par godu Latvijas simtgadei, kā veltījums nākošajām paaudzēm. Lai top mūsu Latvija skaistāka un košāka!

Paldies daiļdārzniecei Aigai Zvirgzdai par košumkrūmu dobes skices izveidošanu un piedalīšanos talkas dienā, uzraugot darba procesa norisi.

Pateicoties pārvaldes vadītāja Andra Baltaruņķa lielajai uzņēmībai košumkrūmu dobes sagatavošanas darbos un dunaviešu lielajai atsaucībai šis kopīgais darbs ir paveikts. Ceram, ka tas priecēs daudzus, kā Dunavas iedzīvotājus, tā Dunavas ciemiņus.

Ar prieku talkā piedalījās Dunavas sākumskolas skolēni stādot sīpolpuķes, lai tā vairotu izpratni par to, cik svarīga nozīme ir kopīgam darbam sabiedrības labā.

Paldies visiem dunaviešiem par atsaucību dāvājot savas sīpolpuķes košumkrūmu dobes papildināšanai. Kopīgiem spēkiem ir padarīts labs darbs, kopīgiem spēkiem, lai top mūsu Dunava skaistāka!

Talkas noslēgumā, pēc kārtīgi padarīta darba, visi talcinieki tika aicināti nobaudīt “Gardo zupu”, tā saimniecēm bija izdevusies īpaši garda un sātīga. Paldies saimniecēm par darbu, paldies ik vienam kurš piedalījās!

Dunavas kultūras nama vadītāja Anita Ozoliņa

Autores arhīva foto

 

Powered by WordPress | Designed by: suv | Thanks to toyota suv, infiniti suv and lexus suv