Aicina pieteikt Jēkabpils novada iedzīvotājus apbalvošanai Valsts svētkos

Jēkabpils novada pašvaldība aicina līdz 2018. gada 23. oktobrim (ieskaitot) iesniegt Jēkabpils novada kandidātu aprakstus apbalvošanai 2018. gada Valsts svētkiem veltītajā sarīkojumā 17. novembrī Zasā.

Kandidātus apbalvošanai un Goda raksta piešķiršanai var izvirzīt Domes deputāti, domes komitejas, komisijas, darba grupas, pagastu pārvaldes, Jēkabpils novadā reģistrētās juridiskās personas, iestāžu un sabiedrisko organizāciju amatpersonas, iedzīvotāji – ne mazāk kā 5 (pieci) Jēkabpils novada pilngadīgi iedzīvotāji, kuri iesniegumā norāda iesniedzēja parakstu, tā atšifrējumu un dzimšanas datus.
Izvirzot personu par kandidātu, nepieciešams norādīt:
– fiziskai personai: vārdu un uzvārdu, dzimšanas datus, adresi, sabiedriskās aktivitātes.
– juridiskai personai: nosaukumu, juridisko adresi, reģistrācijas numuru Uzņēmumu reģistrā.
Lūgums aprakstus iesniegt pēc iespējas precīzus un pilnīgus, konkrēti norādot apbalvojumam pieteiktās personas sasniegumus, kā arī motivāciju, kādēļ tieši šī persona apbalvojama 2018. gada Valsts svētkos. Veidojot aprakstu, lūgums pieturēties pie apbalvošanas NOLIKUMA >>.
Pieteikumi iesniedzami Jēkabpils novada pašvaldības administrācijā Rīgas ielā 150a, Jēkabpilī.
Jēkabpils novada pašvaldība