Leimaņu bibliotēkas bērnu žūrijas dalībnieki dodas ekskursijā

Download PDF
Par tradīciju augusta nogalē Leimaņu bibliotēkā ir kļuvusi ekskursija bērnu žūrijas dalībniekiem. Nu jau gadu garumā esam iepazinušies ar tuvāko apkārtni, Jēkabpili, Krustpili, Līvāniem u.c.

23. augustā Leimaņu bibliotēkas mazie, čaklākie lasītāji devās vasaras ekskursijā, šoreiz uz Viesīti un tās apkārtni. Pirmā pietura mums bija Viesītes tūrisma un informācijas centrs, kur gida pavadībā sākām ekskursiju. Vispirms iepazināmies ar Viesītes muzeju “Sēlija”, tad ar Mazo bānīti un Viesītes simbolu “Āzi”. Tā izstaigājot kluso pilsētiņu, nokļuvām līdz Paula Stradiņa skolai, tur mēs ievingrinājām roku rakstīšanā ar tintes spalvu, dažiem tas sagādāja ļoti lielas grūtības, bet paveicām arī šo darbiņu. Nākošā pietura mums bija jaunatklātā dabas taka, kur varējām izkustēties un atpūsties.
Ekskursiju turpinājām uz Saukas pusi, kur apmeklējām z/s “Vilciņi”. Bijām pārsteigti par lielo putnu dažādību šajā saimniecībā. Ar lielu interesi apskatījāmies un noklausījāmies stāstījumu gan par pērļu vistām, gan zosīm, gan pudeļpīlēm. Jautājumu bija daudz, bet saņēmām izsmeļošas atbildes. Noslēgumā ceļš mūs aizveda uz Ormaļkalnu, ieturējām pusdienas, uzkāpām skatu tornī, vērojām apkārtni un tad devāmies mājup! Esam iepazinuši savu tuvāko apkārtni, iespējams – nākošgad būs tālāks galamērķis!
Ekskursijas noslēgumā apmainījāmies ar izlasītajām grāmatām.
Līga Lācīte,
Leimaņu bibliotēkas vadītāja
Bibliotēkas arhīva foto
Powered by WordPress | Designed by: suv | Thanks to toyota suv, infiniti suv and lexus suv