Aicina pieteikties apaļo kāzu jubileju svinētājus

Šai zemei visvairāk ir vajadzīgs laimīgu pāru,
Lai nenāktos dzimtas no rakstiem dzēst.
Aizdegsim siltas sveču liesmas
Lai atkal pie šūpuļiem satiktos mēs.

Rudens – ražas un kāzu laiks. Tas ir arī laiks, kad varam atskatīties pagātnē un sumināt ģimenes, kuru kopā nodzīvoto gadu raža mērāma vairākos gadu desmitos. Kā jau katru gadu arī šogad Jēkabpils novada pašvaldība un dzimtsarakstu nodaļa organizē pasākumu, kurā tiks suminātas un godā celtas novada ģimenes, kuru kopā pavadītais gadu stāžs ir 25.,30.,40.,50., 60 un vairāk gadu.

Jēkabpils novada pašvaldībai un dzimtsarakstu nodaļas vadītājai būtu liels pagodinājums Jūs – apaļo kāzu jubilārus sumināt novada stipro ģimeņu pasākumā. Jūsu laulībā kopā nodzīvotie gadi lai kalpo par piemēru jaunajām ģimenēm. Vēlamies sagādāt Jums patiesus svētkus un aicinām būt atsaucīgiem, piedaloties šajā pasākumā, kas notiks 2018. gada 3. novembrī Kalna pagasta kultūras namā.
Mums svarīgs ir katrs cilvēks, kurš kopj ģimenes un dzimtas tradīcijas. Stipra ģimene sākas ar stipru laulību. Kāzu gadadienas ir tās reizes, kad var pagriezt vēstures ratu atpakaļ pagātnē un atcerēties tos jaukos mirkļus, kas pavadīti kopā un arī grūtības, kas kopīgiem spēkiem gadu gaitā pārvarētas.
Ļoti gaidīsim Jūsu apstiprinājumu dalībai stipro ģimeņu pasākumā līdz 30.09.2018., zvanot pa tālr.65220739, 27829666 vai rakstot uz dzimtsaraksti@jekabpilsnovads.lv
Jēkabpils novada dzimtsarakstu nodaļas vadītāja M. Šicāne