Jēkabpils novada atklātais volejbola turnīrs un nūjošanas festivāls Zasā

Download PDF
25. augustā Zasā norisinājās ikgadējais vasaras volejbola turnīrs, kā arī, lai popularizētu nūjošanu un veselīgu dzīvesveidu, jau otro gadu, slimību profilakses un veselības veicināšanas projekta ietvaros, profesionāla fizioterapeita vadībā iedzīvotājiem bija iespēja iemācīties nūjošanas pamatprincipus un piedalīties nūjošanas festivālā.

Pasākuma laikā dalībnieki un skatītāji varēja piedalīties dažādās papildus disciplīnās, gan izmēģinot roku lodes grūšanā, gan pārbaudot savas līdzsvara un precizitātes spējas citās individuālajās sacensībās. Šogad savā starpā cīnījās 9 vīriešu volejbola komandas un 4 sieviešu komandas. Vīriešu konkurencē komandas tika izlozētas 2 grupās, kur labākās 2 sadalīja savā starpā medaļas. Par 3. un 4. vietu cīnījās komandas “Nepiedošu” (Jēkabpils) un “Metriņš” (Zasa), kur pēc izspēlētiem 3 setiem uzvaru guva mājinieku komanda “Metriņš” ar sastāvu U.Vasiļivs, R.Vasiļivs, A.N.Ļapustins, R.Aišpurs, M.Razujevs. Par pirmo vietu savā starpā spēkojās Jēkabpils komanda “Elagro Trade”, ko pārstāvēja arī viena daiļā dzimuma pārstāve A.Šlesere un puiši R.Klaucāns, R.Vjakse, A.Ivanovičs, un komanda “Maigoņi” (Zasa) ar sastāvu R.Aleksejevs, O.Seglērs, D.Mucenieks un M.Geižāns. Fināls norisinājās ar pamatīgu lietus devu, un, aizritot 3 setiem, uzgavilēt varēja komanda “Elagro Trade”. Dāmām paveicās turnīru izspēlēt līdz lietavām un 4. vietā palika komanda “Sēlija/Zasa”. Goda pjedestālu savā starpā sadalīja Jēkabpils sieviešu volejbola komandas – 3.vietu izcīnīja komanda “Ananasi”, ko pārstāvēja V.Hartmane, S.Vinciune, A.Urķe un K.Grigorjeva. 2. vietu ar 2 uzvarētām spēlēm izcīnīja komanda”Metriņi” ar komandu L.Dubkova, P.Ancāne, S. un S.Gutbergas, savukārt visveiksmīgāk turnīrā sevi parādīja komanda “Piedodiet!”, uzvarot visas pretinieces, komandā spēlēja L.Adamoviča, D.Burda, L.Donāne, K.Krūimiņa un S.Ārmane.
Lodes grūšanā šogad 1. vietu vīriešu konkurencē izcīnīja E.Melderis 6 kg smagu lodi aizgrūžot 10,53 m, savukārt dāmu konkurencē vislabāk veicās L.Donānei, 4 kg smagu lodi aizgrūžot 9,62 m tālu. Zasas parka teritorijā norisinājās iepazīšanās nodarbība nūjošanas instruktores un sertificētas fizioterapeites vadībā, kā arī bērniem visu dienu bija pieejamas bezmaksas piepūšamās atrakcijas.
Paldies organizatoriem un tiekamies 15. septembrī futbola turnīrā Dignājas pagastā!
Ar foto galeriju no pasākuma var iepazīties šeit >>
Jēkabpils novada sporta pasākumu organizatore

Baiba Čākure
Autores arhīva foto
Powered by WordPress | Designed by: suv | Thanks to toyota suv, infiniti suv and lexus suv