Dodies aizraujošā piedzīvojumā – Ekspedīcijā pa Jēkabpils novadu!

Download PDF
Spied uz attēla, lai skatītu to lielāku!

Spied uz attēla, lai skatītu to lielāku!

Aicinām piedalīties aizraujošā un izglītojošā piedzīvojumā – Ekspedīcijā pa Jēkabpils novadu, kas notiks zīmīgā datumā – 1. septembrī. Zinību diena mums šogad ir brīvdiena, tāpēc, pirms jaunā mācību gada sākuma, aicinām pavadīt laiku kopā ar ģimeni un draugiem, dodoties 6 stundu garā ekspedīcijā pa Jēkabpils novadu!

Piedaloties šajā piedzīvojumā, ikvienam būs iespēja iepazīt un atklāt no jauna Jēkabpils novada dabas skaistumu, satikt aktīvākos novadniekus un radoši darboties kopā ar viņiem, kā arī pavadīt lielisku, piedzīvojumiem bagātu dienu kopā ar saviem tuvākajiem cilvēkiem – ģimeni un draugiem. Dienas laikā ekspedīcijas dalībniekiem būs jāmēro ceļš cauri visai Jēkabpils novada teritorijai un jāveic dažādi uzdevumi, par ko tiks piešķirti punkti, tādējādi nosakot veiksmīgākās dalībnieku komandas.

Katrai komandai ekspedīcijas starta punktā tiks izsniegts ceļvedis ar kontrolpunktu aprakstu, pēc kura vadoties, komandas tiks aicinātas apmeklēt dažādas novada vietas un veikt sagatavotos uzdevumus. Katrā kontrolpunktā organizatori fiksēs dalībnieku klātbūtni un iegūto punktu skaitu.

Ekspedīcijā var doties ikviens interesents, kura rīcībā ir vieglā automašīna, mikroautobuss, motocikls, velosipēds vai kāds cits transporta līdzeklis. Taču, lai vairotu draudzīgu atmosfēru un kopības sajūtu, dalībai ekspedīcijā var pieteikties komandas, kuru sastāvā ir vismaz divi dalībnieki.

Rūpējoties par ikviena novada iedzīvotāja ērtību, esam izveidojuši reģistrācijas punktus visos novada pagastos. Pasākuma dienā reģistrēties ekspedīcijai būs iespējams no plkst. 11.30 – 11.55 sekojošās novada vietās:

  • Dignājas pagasta pārvaldē
  • Dunavas pamatskolā
  • Rubenes kultūras namā
  • Ābeļu pagasta pārvaldē
  • Leimaņu tautas namā
  • Kalna pagasta pārvaldē
  • Zasas kultūras namā

Taču, lai nodrošinātu veiksmīgu ekspedīcijas norisi, ieteicama iepriekšēja pieteikšanās, uz e-pastu jurgita.bareika@jekabpilsnovads.lv sūtot sekojošu informāciju: komandas nosaukums, komandas kapteinis, dalībnieku vārdi, uzvārdi, pārstāvētā pilsēta/ pagasts.

Ekspedīcijas noslēgums paredzēts Dignājas pagasta Vandānos, Ģimeņu iniciatīvu telpā (Veldres 3A), kur no plkst. 17.00-18.00 tiks gaidīti ekspedīcijas dalībnieki un apkopoti rezultāti. Plkst. 18.30 kopīgi atklāsim jaunizveidoto ģimeņu iniciatīvu telpu, apbalvosim ekspedīcijas dalībniekus, kā arī baudīsim Kaspara Markševica koncertu. Bet pēc noslēguma pasākuma Dignājas brīvdabas estrādē svinēsim jaunā mācību gada sākumu ballē kopā ar grupu “Ilūzija” (Ieeja ballē: 3,00 EUR). Dalība ekspedīcijā, kā arī noslēguma koncerts ir bezmaksas.

Pirmo vietu ieguvēji, kā arī atraktīvākās un košākās komandas tiks apalvotas ar vērtīgām balvām, kuras būs sarūpējuši mūsu sponsori: Izklaides parks “Avārijas brigāde”, “Citrus Spa” centrs, SIA “Dzirnupe”, kā arī Jēkabpils novada pašvaldība.

Ekspedīcija tiek organizēta projekta “Ģimeņu iniciatīvu telpas izveide Jēkabpils novadā” ietvaros. Projekta mērķis ir pašvaldībai, sadarbībā ar vietējām aktīvajām biedrībām, izveidot un aprīkot ģimeņu iniciatīvu telpu Vandānu ciemā un organizēt ģimenes saliedēšanas aktivitātes Jēkabpils novadā. Projekta aktivitātes tiek īstenotas ar Valsts reģionālās attīstības aģentūras finansiālu atbalstu no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem un Jēkabpils novada pašvaldības līdzfinansējumu.

Jautājumu un neskaidrību gadījumā lūdzam sazināties ar pasākuma organizatoriem: 27620204 (Jurgita Bareika) vai 20371520 (Laura Aišpure), kā arī aicinām sekot līdzi informācijai un jaunumiem par pasākumu portālā Facebook https://www.facebook.com/jekabpilsnovadajauniesi/, kā arī Jēkabpils novada pašvaldības mājaslapā http://jekabpilsnovads.lv/, kur arī ir pieejama plašāka informācija un ekspedīcijas nolikums.

Uz tikšanos piedzīvojumā!

<< NOLIKUMS >>

L.Aišpure

Powered by WordPress | Designed by: suv | Thanks to toyota suv, infiniti suv and lexus suv