Atgādinājums nekustamā īpašuma nodokļu maksātājiem

Jēkabpils novada pašvaldība atgādina zemes īpašniekiem, lietotājiem un nomniekiem, ka nekustamā īpašuma nodoklis par 2018.gada 3. ceturksni jāsamaksā līdz šī gada 15. augustam. Nākamais maksāšanas termiņš ir 15.11.2018.

Lūdzam iedzīvotājus savlaicīgi  nomaksāt Nekustamā īpašuma nodokli un zemes nomas maksu, ievērojot maksāšanas termiņus.

Personas, kuras ir kavējušas likumā noteiktos maksāšanas termiņus, lūdzam pārliecināties, vai nav palikuši parādi, ko veido kavējuma nauda no laikā nesamaksātiem nodokļiem. To lūdzam izdarīt pa telefonu: 65220820, rakstot e-pastu: airita.liepina@jekabpilsnovads.lv vai ierodoties klātienē.

Nekustamā īpašuma nodokli un zemes nomas maksu var iemaksāt pagastu pārvalžu kasēs vai ieskaitīt Jēkabpils novada pašvaldības, reģ.Nr.90009116789 bankas kontā:

-AS Swedbank, konta Nr.LV21HABA 0551 0350 9773 1

-SEB Bankas, konta Nr.LV21UNLA 0050 0216 7851 8

Taču drošākais un ērtākais veids NĪN nomaksai ir portāls www.epakalpojumi.lv vai www.latvija.lv. Abos portālos pieejami pašvaldību banku konti NĪN samaksai, kā arī nodokļa maksātājam automātiski uzrādās visa nepieciešamā informācija maksājuma veikšanai.

A.Liepiņa,
Jēkabpils novada pašvaldības vecākais nodokļa administrators

Līdz 15. augustam veicams kārtējais nodokļa maksājums

Atgādinām, ka līdz 2018. gada 15.augustam veicams kārtējais nekustamā īpašuma nodokļa maksājums. Saskaņā ar likumu „Par nekustamā īpašuma nodokli”, nekustamā īpašuma nodokļa maksājumi veicami vienu reizi ceturksnī ne vēlāk kā 31. martā, 15. maijā, 15. augustā un 15. novembrī – vienas ceturtdaļas apmērā no nodokļa gada summas vai arī reizi gadā – avansa veidā (ja termiņš ir brīvdiena, tas tiek pārcelts uz tuvāko darba dienu).

Nomaksāt NĪN iespējams pašvaldības norēķinu punktos, bankā, internetbankā, portālā www.epakalpojumi.lv un www.latvija.lv. Veicot maksājumu internetbankā, būtiski ir pārliecināties, vai pārskaitījums adresēts pašvaldībai, kas izsūtījusi paziņojumu par NĪN nomaksu. Pārskaitījums veicams uz kādu no tiem pašvaldības kontiem, kas norādīti sagatavotajā maksāšanas paziņojumā.

Droši un ērti NĪN ir nomaksāt portālā www.epakalpojumi.lv vai www.latvija.lv. Abos portālos pieejami pašvaldību banku konti NĪN samaksai, kā arī nodokļa maksātājam automātiski uzrādās visa nepieciešamā informācija maksājuma veikšanai. Portālā www.epakalpojumi.lv iespējams veikt nomaksu arī par citas fiziskas vai juridiskas personas īpašumiem.

Lietotāju ērtībām turpmāk pakalpojumu portālā www.epakalpojumi.lv  lietotāji savā profilā var ielogoties ar eParaksts mobile rīku. Tas ir mūsdienīgs, ērts un drošs rīks, kurš bez maksas ir pieejams kā iOS tā Android operētājsistēmu viedtālruņiem.

Aicinām nodokli samaksāt laicīgi, jo saskaņā ar likumu par laikā neveiktu maksājumu tiek aprēķināta nokavējuma nauda 0,05% apmērā no nesamaksātās summas.

Lai nerastos pārpratumi saistībā ar nodokļa apmaksas termiņu, portālā www.epakalpojumi.lv iespējams pieteikties atgādinājumu saņemšanai e-pastā vai īsziņas veidā uz mobilo tālruni (SMS) par NĪN apmaksas termiņa tuvošanos. Atgādinājuma vēstule uz norādīto e-pastu tiks izsūtīta septiņas dienas pirms maksāšanas termiņa, bet SMS veidā – maksāšanas termiņa samaksas dienā.

Print Friendly, PDF & Email