Aicina kļūt par brīvprātīgajiem uz 1 dienu

Augusta pēdējā pilnā nedēļa ir tas laiks, kad biedrība “Jēkabpils NVO resursu centrs” aicina kļūt par brīvprātīgo jebkuram, bet īpaši uzrunājam jauniešus – izmanto iespēju izmēģināt būt dažādās profesijās! Noskaidro, atklāj sevī jaunas intereses, iepazīsti jaunus cilvēkus un iegūsti kontaktus!

No 20. līdz 24. augustam brīvprātīgos šogad gaidīs:

• Jēkabpils pilsētas un Neretas novada pašvaldības,
  • dažādas Vidusdaugavas reģiona biedrības – ielu kaķu aizstāvības biedrība “Par ķepām”; zirgu jāšanas popularizēšanas biedrība “Ūsiņš”; “Jēkabpils NVO resursu centrs” struktūrvienība SR Dienas centrs “Kopā būt”; jauniešu ar īpašām vajadzībām un viņu vecāku biedrība “Cerību sala”; motoklubs “MC Brīvības gari”; Jēkabpils pensionāru apvienība “Sasaiste”,
  • pašvaldību iestādes un uzņēmumi – “Jēkabpils siltums”; “Jēkabpils pakalpojumi” un dzīvnieku patversme; Jēkabpils reģionālā slimnīca; “Jēkabpils Namu pārvalde”; Jēkabpils pilsētas bibliotēka.

Sagaidāms, ka brīvprātīgo uzņēmēju pulkam pievienosies vēl kāds, bet vissvarīgākais – no 30. jūlija uzsākam brīvprātīgo pieteikšanos! Raksti nvoresursi@inbox.lv vai zvani 26548737 (Ligita), lai uzzinātu vairāk par piedāvātajām vakancēm! Vairāk info meklē arī mājaslapā www.jekabpilsnvo.lv un www.brivpratigie.lv , kā arī vistuvākajā laikā vakances publicēsim arī sociālajos tīklos. IZMĒĢINI BRĪVPRĀTĪBU!

Agita Pleiko,
Jēkabpils NVO resursu centrs
Projektu vadītāja

Projektu “Sabiedrības līdzdalības resursu attīstīšana Vidusdaugavas reģionā” finansiāli atbalsta Sabiedrības integrācijas fonds no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem