Izsludina pieteikšanos bērnu dienas nometnei Leimaņu pagastā

Izsludina pieteikšanos bērnu dienas nometnei Leimaņu pagastā no 08.08.2018. – 12.08.2018.

Pamatojoties uz projekta Nr. 9.2.4.2/16/I/015 “Veselības veicināšanas un slimību profilakses pieejamības uzlabošana Jēkabpils novada pašvaldībā” Jēkabpils novada pašvaldība aicina pieteikt Jēkabpils novadā deklarētos bērnus vecumā no 8 – 12 gadiem dalībai bērnu nometnē Leimaņu pagasta Bērzgala skolā no š.g. 8. – 12. augustam. Nometne norisināsies 5 dienas, no 8. – 12. augustam. Vietu skaits ierobežots (nometne plānota 15 dalībniekiem), dalībai nometnē tiks apstiprināti atbilstoši pieteikuma reģistrācijai. Pieteikšanās līdz  25. jūlijam, sūtot parakstītu pieteikumu uz e-pastu baiba.cakure@jekabpilsnovads.lv vai iesniedzot personīgi pagastu pārvaldēs vai novada administrācijā. Informācija pa tālr. 26445441. Dalība nometnē –  bez maksas.

Nometnes dalībniekiem tiks nodrošināta:

• Ēdināšana (brokastis, pusdienas un launags);
  • Transports, kas nogādās nometnes dalībniekus uz un no nometnes norises vietas;
  • Visi nometnes dalībnieki tiks apdrošināti;
  • Ekskursija;

Lai piedalītos nometnē, dalībniekiem ir nepieciešams APĢĒRBS: Vējjaka; lietus izturīgs apģērbs; apavi (lietainam laikam, čības brīvajam laikam), apavi pārgājienam; apģērbs vēsākam laikam (džemperis, siltas bikses); ērts apģērbs sportošanai; peldkostīms vai peldbikses; cepure (aizsardzībai no saules);

<< PIETEIKUMA FORMA >>

Baiba Čākure

Jēkabpils novada sporta pasākumu organizatore

Veselīgo pašvaldību tīkla koordinatore Jēkabpils novadā