1. jūlijā jāpaceļ karogs

Pamatojoties uz Latvijas valsts karoga likuma 7. panta ceturto daļu un sakarā ar XXVI Vispārējiem latviešu Dziesmu un XVI deju svētkiem, kuri notiks no 30. jūnija līdz 8. jūlijam un ņemot vērā, ka Latvijas galvaspilsētā notiks nozīmīgi svētku atklāšanas pasākumi, tajā skaitā arī vērienīgs Dziesmu un deju svētku dalībnieku gājiens, ar Jēkabpils novada domes priekšsēdētāja Aivara Vanaga 29. jū­nija rīkojumu noteikts 1. jūlijā pacelt Latvijas valsts karogu pie pašvaldības ēkām un pašvaldībai piederošām dzīvojamām ēkām Jēkabpils novada teritorijā.

Arī novada iedzīvotāji tiek aicināti pacelt Latvijas valsts karogu pie savām dzīvojamām ēkām.

Jēkabpils novada pašvaldība
Foto: “Brīvā Daugava”