Jēkabpils novadā ciemojas humānās palīdzības delegācija no Vācijas

Download PDF
Šī gada astotajā jūnijā tika sagaidīti Jēkabpils novada draugi, humānās palīdzības delegācija no Vācijas. Tomass Bīlers, Hardijs Kortmans, Johans Gocs, Svens Cāns ieradās tieši no lidostas, kur ciemiņus sagaidīja tulkotāja Silvija Raģele, Jēkabpils novada domes priekšsēdētājs Aivars Vanags, izpilddirektors Jānis Subatiņš un sociālā darbiniece Eva Zeipe-Mača.

Pie vakariņu galda tika pārspriesti dažādi sadarbības modeļi, kā arī turpmākā viesu sadarbība ar Jēkabpils novadu. Sadarbība ar bezpeļņas labdarības organizāciju Flughafenverein München notiek jau vairākus gadus. Jēkabpils novada pašvaldība cer uz ilgstošu un abpusēju sadarbību.

Devītajā jūnijā delegācija devās uz divām novada daudzbērnu ģimenēm, kur iepazinās ar bērniem, vecākiem un viņu dzīvesstāstiem. Un, protams, neizpalika sirmo ļaužu apciemošana Sociālās aprūpes namā “Mežvijas”, kur vienlaicīgi notika lapenes svinīgā atklāšana. Svinīgajā brīdī Tomass Bīlers un Hardijs Kortmans pasniedza vietējai ambulancei elektrokardiogrāfu (EKG), kura pieraksti ļaus iegūt vērtīgu informāciju par sirds funkcionālo stāvokli.
Katru gadu tiek dalītas drēbes, apavi, bērnu ratiņi, galdi, bērnu rotaļlietas un citi labumi. No atvestajām mantām tiek iekārtoti Jēkabpils novada sociālie dzīvokļi un apgādāti ar nepieciešamajiem ikdienas priekšmetiem.
Thomas Bihlers savā Facebook kontā raksta: “Misija Latvijā izpildīta, liels paldies visiem ziedotājiem, kuri pašaizliedzīgi ziedoja! Nāksim atkal 2019. gadā, solam.”

Jēkabpils novada Sociāla darbiniece darbam ar ģimeni ar bērniem
Eva Zeipe-Mača

Powered by WordPress | Designed by: suv | Thanks to toyota suv, infiniti suv and lexus suv