Noslēdzies biznesa ideju konkurss “Atbalsts uzņēmējdarbībai Jēkabpils novadā 2018”

Viens no uzņēmējdarbības atbalsta instrumentiem ir biznesa ideju atbalstīšana, tāpēc šogad pirmo reizi Jēkabpils novada pašvaldība rīkoja biznesa ideju konkursu “Atbalsts uzņēmējdarbībai Jēkabpils novadā 2018”.

Topošo uzņēmēju interese par konkursu diemžēl bija neliela, saņēmām tikai divus projekta pieteikumus. Izvērtējot iesniegtās projektu idejas, tika atbalstīts projekts “Atrakcijas ikvienam”, piešķirot pašvaldības līdzfinansējumu EUR 2500 apmērā un iesniegtais projekts “Galdniecības pakalpojuma attīstība”, piešķirot līdzfinansējumu EUR 1639 apmērā.

Ņemot vērā pirmā konkursa rezultātus, konkursa vērtēšanas komisija pašvaldības domei sniegs savus ierosinājumus turpmāko konkursu organizēšanai.
Dzidra Nartiša, teritoriālās plānošanas speciāliste
Attēli no iesūtītajiem projektu pieteikumiem