Jēkabpils novada skolēni iepazīst rallijkrosu

Download PDF
Zasas vidusskolas, Dignājas un Ābeļu pamatskolu skolēnus priecēja kārtējais karjeras attīstības atbalsta pasākums projekta Nr.8.3.5.0/16/I/001 „Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” ietvaros. Šoreiz ar nosaukumu “Es esmu to sasniedzis”.

Skolēnus iedvesmot mācībām un izvēlēties gudri un pārdomāti savu nākotnes profesiju bija ieradies Reinis Nitišs – latviešu rallijkrosa autobraucējs. Skolēni Reini Nitišu sagaidīja ar sajūsmas saucieniem un skaļiem aplausiem. Pasākuma gaitā uzzinājām gan par dažādām profesijām, kas saistītas ar rallijkrosu, gan arī klausījāmies, kā Reinis Nitišs ir sasniedzis savas virsotnes – par skolas gaitām un karjeras ceļu. Skatījāmies video, kā izskatās trase autobraucēja acīm, redzējām ķiveri un kombinezonu. Reinis ar skolēniem dalījās arī savās dzīves atziņās, aicināja cienīt savus vecākus un citus tuvākos, darīt to, kas patīk. Lika skolēniem saprast, ka laiks skolā jāizmanto, lai mācītos un sevi pilnveidotu. Ieteica netērēt lieki laiku, pavadot to telefonā. Pēc sarunas skolēni varēja iegūt autogrāfus, nofotografēties. Tā bija tikšanās, kas iedvesmoja un aicināja būt labākiem!

Anda Jurgeviča, Jēkabpils novada pedagoģe, karjeras konsultante
Eiropas Savienību fondu darbības programmas “Izaugsme un nodarbinātība” 8.3.5. specifiskā atbalsta mērķa “Uzlabot pieeju karjeras atbalstam izglītojamajiem vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” projekts Nr.8.3.5.0/16/I/001 “Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs
Powered by WordPress | Designed by: suv | Thanks to toyota suv, infiniti suv and lexus suv