Par atkritumu konteineriem Jēkabpils novadā

Ar 2018. gada 1. jūniju sadzīves atkritumu apsaimniekošanu Jēkabpils novadā veiks SIA “Vidusdaugavas SPAAO”, līdz ar to iedzīvotājiem radušies jautājumi arī par esošo atkritumu konteineru turpmāku izmantošanu.

Atbild SIA “Vidusdaugavas SPAAO” valdes loceklis Jānis Bisenieks:
“Vidusdaugavas SPAAO” pārņem no “Jēkabpils pakalpojumiem” visus atkritumu konteinerus.
Tādējādi publiskajās vietās esošie 1,1 kbm un 0,77 kbm sadzīves un dalīti vākto atkritumu konteineri nekur netiks pārvietoti, un iedzīvotāji tos varēs lietot kā līdz šim ierasts. Arī uzņēmumiem un iedzīvotājiem šīs kubatūras konteineri paliek viņu rīcībā.
Tas pats attiecas arī uz savulaik iedzīvotājiem izsniegtajiem 0,12 kbm un 0,24 kbm konteineriem. Arī tie paliek iedzīvotāju rīcībā.
Informācija iedzīvotājiem un uzņēmumiem, kuri slēdzot līgumus ar “Vidusdaugavas SPAAO” par sadzīves atkritumu savākšanu, marķēto maisu vietā turpmāk vēlas atkritumus uzkrāt konteineros: konteineru piegādi uzsāksim sākot ar 24.05.2018., iepriekš ar klientiem sazinoties. Plānojam to sākt ar Dunavas un Dignājas pagastiem.
Jēkabpils novada pašvaldība