Piedalies Jēkabpils novada attīstības programmas izstrādē!

Aicinām iedzīvotājus iesaistīties novada attīstības programmas izstrādē, aizpildot aptaujas anketu un piedaloties darba grupās!

Jēkabpils novada pašvaldība ir uzsākusi Jēkabpils novada attīstības programmas 2019. – 2025. gadam izstrādi, pamatojoties uz Jēkabpils novada pašvaldības domes 2018. gada 29. marta lēmumu Nr.81 “Par Jēkabpils novada attīstības programmas 2019.-2025. gadam izstrādes uzsākšanu” (prot. Nr.4, 19.punkts).

Attīstības programmas izstrādei ir izveidotas 5 darba grupas:

1. Pašvaldības darba organizācijas, ekonomiskās attīstības un sadarbības jautājumu darba grupa;
  2. Izglītības jautājumu darba grupa;
  3. Veselības aprūpes, bērnu un ģimeņu un sociālo jautājumu darba grupa;
  4. Kultūras, sporta un jaunatnes jautājumu darba grupa;
  5. Infrastruktūras un komunālo pakalpojumu attīstības, vides aizsardzības un dabas resursu izmantošanas darba grupa.

Ikviens Jēkabpils novada iedzīvotājs un interesents aicināts piedalīties attīstības programmas izstrādē, piedaloties darba grupās un aizpildot aptaujas anketu.

Informācija par darba grupām un aptaujas anketu pieejama novada mājas lapā www.jekabpilsnovads.lv

Elektroniskā ANKETA: https://ej.uz/AP_Jekabpils_novads

Anketa PDF formātā: Aptaujas_anketa