Noslēdzies Jēkabpils novada 2018. gada Zolītes čempionāts

Download PDF
11. maijā Dignājas pamatskolā norisinājās 2018. gada Zolītes čempionāta fināls, kur savā starpā spēkojās 32 šī gada veiksmīgākie zolmaņi.

Pirms uzsākām finālu, dalībniekiem bija iespēja nobalsot par nākamā gada gaitu, un izmaiņas patiešām ir gaidāmas nozīmīgas. Dalībnieku vairākums nobalsoja, ka nākamajā sezonā papildus tiks izspēlēta arī mazā zole, kā arī katrā posmā tiks ņemti vērā kārtu rezultāti, un labākie spēlētāji cīnīsies ar labākajiem. Šajā posmā turpinājām godināt „lielākā zolmaņa” titulu, un fināls lika par sevi manīt, jo spēlētāji nebija naski riskēt ar zaudētām zolēm un atdot vērtīgos punktus pretiniekiem, tāpēc, uzvarot vien 4 zoles, šis tituls tika Jānim Kokinam (Zasa).

Finālā top -6:
Jau pēdējā posmā uzzinājām, ka šī gada „Labākā pagasta” pirmo ceļojošo kausu izcīnīja Zasas pagasta komanda, un finālā zasieši, ar skaļām ovācijām pavadot, tika pie varenā kausa. Zasas komanda solīja, ka kausu varēs aplūkot Zasas vidusskolas sporta zālē, kur tas atradīsies līdz nākamā gada Zolītes čempionāta finālam. Paldies dalībniekiem par izturību, un tiekamies Daugavas svētkos, kur Jēkabpils novada sporta svētku ietvaros uzrīkosim „mazo zolītes turnīru” svaigā gaisā 26. maijā! Sākam spēlēt jau plkst.11:00.
Jēkabpils novada sporta pasākumu organizatore
Baiba Čākure
6. vieta finālā
5. vieta finālā
3. vieta finālā
2. vieta finālā
1. vieta finālā
1. vieta kopvērtējumā
Zasas komanda
Powered by WordPress | Designed by: suv | Thanks to toyota suv, infiniti suv and lexus suv