Sēlijas amatniekus, rokdarbniekus u.c. aicina uz semināru

Download PDF

Maija ziedonī ir pienācis laiks sanākt kopā ne tikai partnerības zinošajām un čaklajām rokdarbniecēm, bet arī ieinteresētiem partnerības biedriem, lai kopīgi izspriestu par mūsu amatnieku – tradīciju tālāknesēju – lomu un vietu partnerības daudzveidīgajās aktivitātēs. Tāpat – domāsim par Gārsenes radošās rezidences satura attīstību un citām interesantām lietām. Aicinām Jūs uz saturīgu semināru, kas notiks trešdien, 30. maijā Gārsenes pilī. Semināra programma ir pielikumā.

Būs gan skatāmais, gan klausāmais, gan sakāmais, gan arī garšīgs pārsteigums Gārsenes takās!

Amatniekus, rokdarbniekus, visādu brīnumdarbu darītājus aicinām iesniegt savus darbus zīmola “Lauku partnerības “Sēlija” kvalitātes zīme” saņemšanai līdz 30. maijam, iepriekš sazinoties ar Ievu Jātnieci vai Skaidrīti Medvecku. Taču vislabāk, ja ieradīsieties uz semināru līdzi ņemot savus izstrādājumus un nelielu to aprakstu. Vairāk informācijas par šo zīmolu, kā arī tā nolikums ir atrodams mūsu mājaslapā: http://www.partneribaselija.lv/index.php/kvalitates-zime/veikals/

Darbus izvērtēt palīdzēs un padomus kvalitātes uzlabošanā dos tiešām pieredzējuši, zinoši un labvēlīgi cilvēki. Atgādinām, ka kvalitātes zīmi saņēmušo ražotāju tirdzniecības stends Raiņa muzejā “Tadenava” jau priecē apmeklētājus un gaida jaunu produkciju! Par tirdzniecību esam vienojušies arī ar brīnišķīgu veikaliņa īpašnieci Jēkabpilī. Par citiem stendiem un iespējām runāsim klātienē.

Tiekamies 30. maijā!

Semināra PROGRAMMA

Ieva un Skaidrīte

Powered by WordPress | Designed by: suv | Thanks to toyota suv, infiniti suv and lexus suv