Organizē informatīvu semināru potenciālajiem bērnu aizbildņiem, adoptētājiem, audžuģimenēm

Ģimenes un audžuģimenes atbalsta biedrība “DOMUS”, sadarbībā ar biedrību “Siltā sirds”, ar Jēkabpils pilsētas pašvaldības finansiālo atbalstu, organizē informatīvu semināru Jēkabpils pilsētas un tuvāko novadu iedzīvotājiem, kas vēlas palīdzēt bez vecāku aprūpes palikušiem bērniem un apsver iespēju nākotnē kļūt par audžuğimeni, aizbildni vai adoptētāju.

Interesentiem būs iespēja tiekties ar audžuģimenēm, kā arī  uzklausīt speciālistu viedokli.

Pasākumā piedalīsies Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcijas pārstāvji,  Latvijas SOS Bērnu ciematu asociācijas pārstāvji, Jēkabpils novada bāriņtiesas priekšsēdētāja Ina Gusāre, psiholoģe Jeļena Jefimova, kā arī  pašvaldību pārstāvji.

Seminārs notiks š.g. 26.aprīlī plkst.14.00 Krustpils novada domes konferenču zālē Rīgas iela 150a, Jēkabpilī.

Vēlams iepriekš pieteikties, zvanot uz tālr. 22 312 018 vai rakstot uz e-pastu: domusbiedriba@gmail.com

Jēkabpils novada bāriņtiesas priekšsēdētāja
Ina Gusāre