Ciemos nezināmajā sabiedrisko mēdiju pasaulē

Download PDF

Ir otrā diena, kad ir iestājies pavasaris. Skolās rosās gan skolēni, gan skolotāji. Aiz kalniem nav skolēnu vasaras brīvlaiks, taču tik daudz vēl jāpaveic…

Salas vidusskolas 6. un 8. klases skolēni 21.martā devās karjeras izglītības mācību braucienā uz TC ‘’ AURA’’. Aktivitāte tika finansēta Eiropas Savienības fonda  projekta Nr.8.3.5.0/16/I/001 „Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” ietvaros. Bet transporta pakalpojumus finansēja Salas novada pašvaldība. Paldies par atbalstu!

Šajā pasākumā skolēniem bija reāla iespēja iepazīt TC ‘’ AURA’’ pārstāvētās profesijas. Nodarbību vadīja uzņēmuma vadītājs Ingus Liseckis. Karjeras pasākuma laikā tika apmeklēti deviņi TC uzņēmumi un iepazītas profesijas. Kafejnīca „Ķēķis”– pavārs un viesmīlis; SIA „Lattelecom” – veikala vadītājs un konsultants; suši bārā  „KIOTO” – vadītājs un specializētais pavārs; ZOO preču veikalā „Mājas mīlulis” – pārdevējs un veterinārs; A/S  SENTOR FARM  aptiekā „Mēness Aptieka” – farmaceits; Optikas salonā „Metrapole”  – optimetrists un konsultants; mācību centrā „Buts” – pedagogs un vadītājs; žurnālā „Vērtīgs”  – maketētājs un pārdošanas projektu vadītājs; frizētavā „Rafaela” – frizieris un manikīra specialists. Katrs pārstāvis pastāstīja par savas profesijas izglītības iespējām, kādi priekšmeti skolā jāapgūst pastiprināti un kāds ir viņu darba režīms. Pasākuma vadītājs bija noorganizējis  ne tikai tikšanos , bet arī, lai katra uzņēmuma pārstāvis uzdotu jautājumus skolēniem.Par pareizajām atbildēm varēja iegūt veicināšanas balviņas. Paldies visiem , kas iesaistījās šajā izglītojošajā un kvalitatīvajā pasākumā!

aura

 

Salas vidusskolas pedagogs
karjeras konsultants Dace Tropa

Powered by WordPress | Designed by: suv | Thanks to toyota suv, infiniti suv and lexus suv