Lieldienu sarīkojumi Zasā

 
Spied uz attēliem, lai skatītu tos lielākus!

29. martā plkst. 10.00 Zasas kultūras namā pasākums bērniem un ģimenēm “Lieldienas šurpu brauca”. Būs rotaļas, dziesmas, dejas, teātris un dažādas Lieldienu atrakcijas. Īpašais viesis – Lieldienu zaķis.

Aicinām ņemt līdzi Lieldienu olu groziņu un labu noskaņojumu!

Pasākums bez maksas. Tālrunis informācijai: 20371520 .

1. aprīlī plkst. 22.00 Zasas kultūras namā Lieldienu Joku balle kopā ar Aldi Grandānu. Būs atrakcijas, joki, un, protams, dejas! Aicinām ņemt līdzi Lieldienu olu groziņu un labu noskaņojumu! Ieejas maksa ballē: EUR 3,00. Galdiņu rezervācija, zvanot pa telefonu 20371520 .

Sagaidīsim svētkus kopā!

Laura Aišpure

Print Friendly, PDF & Email
Powered by WordPress | Designed by: suv | Thanks to toyota suv, infiniti suv and lexus suv