Hokeja turnīrs Rubeņos

Download PDF
10. marts pulcēja dažādus ziemas sporta veidu cienītājus Rubeņos, lai mērotos spēkiem hokejā, kērlingā, kā arī citās aktivitātēs ārpus telpām.

Hokejam temperatūra diemžēl bija pārāk silta, tāpēc vienojāmies ar komandām, ka izspēlēsim spēles bez slidām. Trešo vietu izcīnīja komanda „Rasa” (Dāvis Zālītis, Modris Zālītis, Toms Zālītis, Raivis Romanovskis, Nauris Pudans, Ritvars Rubiķis), otrā vieta tika komandai „Rubeņi” (Ralfs Valainis, Elmārs Timofejevs, Edgars Ošāns, Valentīns Ņikitovs, Intars Liepiņš) un vislabāk hokejā veicās komandai „CCM” (Dmitrijs Ņikitovs, Aleksejs Ņikitovs, Mareks Petenko, Dāvis Rossinskis, Mairis Rubiķis).
Pēc hokeja dalībnieki un skatītāji sacentās „Precīzajā sitienā vārtos”, kur trešajā vietā palika Ritvars Rubiķis, otrajā – Renārs Leiskins, savukārt pirmo vietu izcīnīja Ralfs Valainis.
Sacensību organizatori šogad bija izveidojuši „kamaniņu trasi”, kur izveicīgākās sieviešu konkurencē un trešā vieta – Lindai Mīkulei, otrajā vietā ar skaļām ovācijām palika Kristīine Rubiķe, savkārt pirmajā vietā un vistālāk ar kamaniņām tika Ingrīda Pavlovska. Vīrišu konkurencē trešā vieta – Valentīns Ņikotovs, otrā – Intars Liepiņš un godpilno pirmo vietu izcīnīja Mairis Rubiķis.
„Kērlingā” savā starpā sacentās piecas komandas un trešo vietu ieguva komanda „Sportsmen” (Daniels Pavlovičs, Valentīns Ņikitovs, Intars Liepiņš, Ralfs Valainis), otrajā vietā komanda „Slidenie” (Airisa Geidāne, Linda Mīkule, Ingrīda Pavlovska un Dāvis Rossinskis), un kērlinga 2018. gada čempioni – „Čāmīši” (Digmārs Eliass Čāmāns, Dinārs Tomass Čāmāns, Aigars Čāmāns un Evija Daģe).
Visas dienas garumā pasākuma apmeklētāji veidoja sniega skulptūras, kā arī pēc apbalvošanas rubeņu saimnieces cienāja viesus ar gardu zupu un kliņģeri. Šis pasākums nebūtu izdevies bez hokeja kluba „Rubeņi” biedriem un atbalstītājiem, kā arī pagasta pārvaldes atsaucības, un ar nepacietību gaidīsim nākamo gadu, lai baudītu ziemas priekus kopā!
Ar foto galeriju no pasākuma var iepazīties šeit >>
Baiba Čākure,
Jēkabpils novada sporta pasākumu organizatore
Powered by WordPress | Designed by: suv | Thanks to toyota suv, infiniti suv and lexus suv