Sniega un ledus diena Rubeņu pamatskolā

Download PDF
Lai gan Phjončhanas ziemas olimpiskās spēles jau ir beigušās, bet Rubeņu pamatskolā tās sākās 6. martā.
Pēc ceturtās mācību stundas visi pulcējās skolas pagalmā, lai iepazītos ar sacensību norisi. Bruņojušies ar labu garastāvokli un atbilstošiem sacensību piederumiem, dalībnieki varēja sākt ziemas spēles.

1.-5. klašu skolēni vispirms izmēģināja ledus trasi. Katrs varēja izvēlēties savu sporta veidu, vai tas būs kaut kas līdzīgs kamaniņu sporta veidam, vai skeletonam. Visu noteica veids, kā dalībnieki slīdēja lejā pa ledus trasi. Bērniem patika viss. Viņus pārņēma prieks, līksmība un azarts. Un nav svarīgi, kurš aizslīdēja tālāk, kurš tuvāk.
Savukārt 6.-9. klašu skolēni piedalījās kērlingā. Sadalījušies pa komandām, nu katrs varēja rādīt ko prot. Un atkal atskanēja smiekli, gaviles, padomi. Gaisotne bija ļoti sportiska.
Šādās spēlēs skolēni sadarbojas ciešāk, ir draudzīgi un izpalīdzīgi. Kopā ar skolēniem startēja arī skolotāji un skolas darbinieki. Tas arī bija tas jautrākais visas dienas garumā, jo visur valdīja līksmība un draudzība.
Lai sacensību dalībnieki nenosaltu, tika gādāts par siltu tēju, desiņām un ugunskuru. Kad visi bija sasildījušies, klašu grupas mainījās vietām. Šļūkt pa ledus kalniņu patika arī vecāko klašu skolēniem. Tāpat savas prasmes kērlingā parādīja sākumskolas skolēni.
Saulainā un sportiskā ziemas diena tika aizvadīta labā noskaņojumā. Galvenais jau nebija iegūtās vietas, bet gan labi pavadīts laiks visiem kopā.
Elga Kukle
Skolas arhīva foto
Powered by WordPress | Designed by: suv | Thanks to toyota suv, infiniti suv and lexus suv