JĒKABPILS NOVADA PAŠVALDĪBAS BĒRNU TIESĪBU AIZSARDZĪBAS SADARBĪBAS GRUPA

Jēkabpils novada dome 2017.gada 26.oktobrī apstiprināja Jēkabpils novada Bērnu tiesību aizsardzības sadarbības grupas nolikumu, Jēkabpils novada domes (26.10.2017.) sēdes lēmums Nr.255 (protokols Nr.14).

Sēdē tika apstiprināta arī sadarbības grupa Bērnu tiesību aizsardzības jomā šādā sastāvā:

• Jēkabpils novada bāriņtiesas priekšsēdētāja – Ina Gusāre;
  • Valsts policijas Zemgales reģionālās pārvaldes Jēkabpils iecirkņa Kārtības policijas nodaļas inspektors – Sergejs Ostrovskis;
  • Jēkabpils novada sociālā dienesta vadītāja – Larisa Zeltiņa;
  • Jēkabpils novada sociālā darbiniece darba ar ģimenēm ar bērniem – Eva Zeipe-Mača;
  • Jēkabpils novada izglītības un kultūras pārvaldes vadītāja – Anda Ķiploka.

Jēkabpils novada pašvaldības sekretāre – arhivāre Aļona Semeiko ar Jēkabpils novada domes 2017.gada 26.oktobra sēdes lēmumu norīkota protokolēt sadarbības grupas sanāksmes, sagatavot izskatāmos materiālus, kā arī nodrošināt informācijas apmaiņu starp sadarbības grupas locekļiem, ievērojot normatīvo aktu regulējumu fizisko personu datu aizsardzības jomā.

2017.gada 4.decembrī tika sasaukta Bērnu tiesību aizsardzības sadarbības grupas pirmā sanāksme. Sadarbības grupas sanāksmē tika ievēlēta Jēkabpils novada pašvaldības sadarbības grupas vadītāja – Ina Gusāre un vadītājas vietniece – Eva Zeipe-Mača.

Bērnu tiesību aizsardzības sadarbības grupa savu darbību turpina arī 2018.gadā jau izskatot individuālus gadījumus, analizējot konkrētu bērnu tiesību ievērošanas problēmas.

Jēkabpils novada bāriņtiesas priekšsēdētāja,

Bērnu tiesību aizsardzības sadarbības grupas vadītāja

Ina Gusāre