Jēkabpils novada Ziemas Volejbola turnīrs

24. februāris Zasas vidusskolas sporta zālē pulcēja 6 vīriešu volejbola komandas, kas sacentās tradicionālajā Jēkabpils „Ziemas volejbola” turnīrā.

Komandas tika salozētas 2 grupās un 1.grupā savā starpā cīnījās: „Fantastiskais sešinieks” (Ogre), „Ābeļi” un „Nereta”, savukārt 2. grupā – „Valts ponijā” (Zasa), „Aure” (Jēkabpils) un „Ļaudona” , abās grupās pirmās vietas izcīnīja komandas „Valts ponijā” un „Ābeļi”. Apakšgrupu pēdējās komandas „Fantastiskais sešinieks” un „Ļaudona” sacentās par 5. un 6. vietu, kur 3 setos Ļaudonas vidusskolas komanda piekāpās „Fantastiskajam sešiniekam”.

Par godalgotajām vietām, kā jau ierasts izvērtās spraigas cīņas, un 3. vietu pārliecinoši ar 2 setu uzvaru izcīnīja mājinieku komanda „Valts ponijā” (Sandis Gremze, Uģis Vasiļivs, Raivis Vasiļivs, Lauris Dombrovskis, Valts Pēterāns, Dagnis Mucenieks, Mareks Geižāns) pārspējot Jēkabpils puišus „Aure”. Fināla spēles norisinājās punkts punktā – pirmajā setā „Nereta” (Jānis Ūsāns, Jānis Kārtiņš, Jānis Bitenieks, Raivis Pauniņš, Valdis Kārtiņš, Juris Ignativs, Andris Grīnvalds, Imants Silovs) uzvarēja ar punktu skaitu (30:28), otrajā setā pārliecinošāki bija komanda „Ābeļi” (25:20) un tikai 3.setā ar (15:12) uzvarēja Jēkabpils novada pārstāvji „Ābeļi” (Jānis Sils, Raivo Vilks, Edijs Sovetovs, Raimonds Klaucāns, Andrejs Ivanovs, Džeralds Kalniņš, Modris Jakubovskis).
Papildus volejbolam skatītāji un dalībnieki sacentās šautriņās, kur precīzākais bija Modris Jakubovskis, savukārt makšķerēšanas disciplīnā vislabāk veicās Sandim Gremze.
Paldies Zasas vidusskolas kolektīvam par turnīra organizēšanu, tiekamies 10. martā Hokeja turnīrā Rubeņos!
Jēkabpils novada sporta pasākumu organizatore
Baiba Čākure
Fināls