Jēkabpils novada Zolītes čempionāta 3.posms Leimaņos

Download PDF
16. februāra 3. posms Leimaņos pulcēja šī gada lielāko zolmaņu skaitu, šajā reizē piedalījās 68 dalībnieki no mūsu un viesu pagastiem.

3.posma „Lielākā Zolmaņa” titulu izcīnīja rubenietis Normunds Radzobs ar 7 uzvarētām zolēm. Individuālajā vērtējumā dāmu konkurencē šoreiz vislabāk veicās Ainai Brīvulei (Birži), kas kopvērtējumā izcīnīja augsto 7. vietu. Pēc pirmajiem 3 posmiem, ņemot vērā iegūtos punktus tabulas augšgalā atrodas Zasas, Leimaņu un Biržu pagastu dalībnieki tālu neatpaliekot arī pārējo pagastu zolmaņiem.

Individuālais vērtējums Top-6 Leimaņu pagastā:
Pagastu ieskaite:
Trešais posms šoreiz bija īpaši veiksmīgs mūsu viesu komandai no Biržiem, kas Leimaņos bija arī viens no plašāk pārstāvētajiem. Biržu komanda izcīnīja 1 vietu atstājot aiz sevis tabulas kopvērtējuma veiksmīgāko Zasas pagastu un turpat uz papēžiem minošos dignājiešus. Leimaņos arī pierādījās, ka viskuplāk pārstāvētajiem pagastiem ir priekšrocība – Dunavas pagasta zolmaņiem neskatoties uz augstajām vietām 3. posma kopvērtējumā kliņģeris aizgāja gar degunu, jo tiek ņemti vērā 4 labākie pagastu pārstāvju rezultāti.
Uz tikšanos 16. martā Zasas kultūras namā!
Jēkabpils novada sporta pasākumu organizatore
Baiba Čākure
Powered by WordPress | Designed by: suv | Thanks to toyota suv, infiniti suv and lexus suv