Aicina skolēnus pieteikties vasaras darbiem pagastos

Jēkabpils novada pašvaldība aicina skolēnus, kas plāno pieteikties Nodarbinātības valsts aģentūras nodarbinātības pasākumiem vasarā pagastu pārvaldēs, jau laicīgi interesēties/pieteikties sava pagasta pārvaldē, jo pieņemšana vasaras darbiem notiks rindas kārtībā un vietu skaits ir ierobežots. Vēlams pieteikties jau līdz 12. februārim. Tālāko pieteikšanās gaitu sīkāk izskaidros pagasta pārvaldē.

Vasaras nodarbinātības pasākumā var piedalīties skolēni vecumā no 15 līdz 20 gadiem (ieskaitot), kuri mācās vispārējās, speciālās vai profesionālās izglītības iestādēs.

Kopumā iespēja strādāt valsts līdzfinansētajās darba vietās skolēniem būs laika periodā no 1. jūnija līdz 31. augustam.

Jēkabpils novada pašvaldība