Dunavas līnijdeju grupas “Maybe” dejotājas šī gada pirmajās Latvijas reitinga sacensībās gūst godalgotas vietas

Download PDF
Spied uz attēla, lai skatītu to lielāku!

Spied uz attēla, lai skatītu to lielāku!

21. janvārī VEF Kultūras pilī norisinājās Latvijas Līnijdeju un kantrī vesterna deju reitinga pirmās 2018. gada sacensības. Tajās piedalījās vairāk nekā 100 dažādu vecumu, grupu un līmeņu dejotāji no visas Latvijas. Starp šiem dalībniekiem startēja arī Jēkabpils novada Dunavas kultūras nama līnijdeju grupas “Maybe” piecas dejotājas, starp viņām arī kolektīva vadītāja Līga Navicka.

Latvijas reitinga pirmajās sacensībās 2018. gadā dejotāja Ksenija Šulte izcīnīja zelta medaļu Social Adult Female grupā, kā arī tika apbalvota un iekļauta Līnijdeju un kantrī vesterna deju asociācijas 2017. gada reitinga līdera kategorijā, kas paver iespēju piedalīties sacensībās starp augstāka līmeņa dejotājiem.

Māsas Rēzija un Katrīna Ērgles startēja Social Teen Female grupā, kur Rēzija izcīnīja otro vietu, un Katrīna – trešo. Jāatzīmē, ka abas dejotājas ir strādājušas pie savas dejas prasmes, jo iepriekšējās sacensībās šajā grupā Rēzija izcīnīja bronzas godalgu, bet Katrīna – augsto ceturto vietu.
Pirmās sacensības izbaudīja dejotājas Inese Mintāle un Rasa Matuseviča. Ineses startēja Social Silver Female grupā, kur ieguva augsto trešo vietu. Savukārt Rasa un kolektīva vadītāja Līga startēja Social Diamond Female grupā, kur sīvā cīņā abas dejotājas iekļuva labāko sešiniekā, Līga Navicka ieguva augsto ceturto vietu un Rasa Matuseviča – piekto vietu.
Sacensībās tika dejotas dejas: “We OnlyLive Once”, “Lonely Drum”, “Twisting”, “Shine”, “Beautiful Birds”. Šīs dejas tiek dejotas un sacensībām gatavojas viss kolektīvs kopā iknedēļas mēginājumos kopā ar pasniedzēju Līgu Navicku.
Paldies līnijdeju grupas “Maybe” dalībniecēm Aijai Balodei un Regīnai Marcinkēvičai par morālo atbalstu klātienē – iespējams, ka skatītāju loma un gūtās emocijas iedrošinās startēt nākamajās sacensībās pašām. Liels paldies jaukajam un vienmēr pozitīvi noskaņotajam novada šoferītim Alvim Indriksonam!
Līnijdeju grupas “Maybe” meitenes Katrīna un Rēzija Ērgles
Ja ceri, ka viss izdosies, tad arī izdosies! Aicinām pievienoties jaunus dejotājus!
Dunavas kultūras nama vadītājas p.i. Ieva Dreimane

 

Foto: Regīna Marcinkeviča
Powered by WordPress | Designed by: suv | Thanks to toyota suv, infiniti suv and lexus suv