Aizsācies tradicionālais Jēkabpils novada Zolītes čempionāts

Download PDF
Ābeļu pamatskolā norisinājās šī gada pirmais Zolītes čempionāta posms, kas pulcēja 66 dalībniekus. Šogad plaši pārstāvēti visi Jēkabpils novada pagasti, kā arī 1. posmā piedalījās 5 dalībnieki pārstāvot Biržus. Kā jau ierasts šogad spēlējam 6 posmus dažādos Jēkabpils novada pagastos un finālā tiekamies Dignājā, kur veiksmīgākie 32 dalībnieki sacentīsies par 2018.gada čempiona titulu un uzzināsim kurš pagasts iegūs šī gada ceļojošo kausu.

Pirmā posma rezultāti: Veiksmīgākais Zolmanis – Mārtiņš Ziners (Zasa) ar uzvarētām 5 zolēm. Veiksmīgākā daiļā dzimuma pārstāve šajā posmā bija Irita Novika (Birži).
Individuālais vērtējums Top-6:
Pagastu ieskaite:
Pirmajā posmā pie kliņģeriem tika Zasas pagasta komanda, mājinieki Ābeļu pagasta komanda un trešās vietas likteni izšķīra augstāka pagasta dalībnieka vieta individuālajā vērtējumā, jo punktu skaits bija vienāds Leimaņu un Dignājas pagastam, tāpēc pie kliņģera un trešās vietas tika Leimaņu pagasta komanda.
Lai veiksmīga šī gada Zolītes čempionāta sezona. Tiekamies 26. janvārī plkst. 19.00 Kalna pagasta kultūras namā Dubultos.
Baiba Čākure,
Jēkabpils novada sporta pasākumu organizatore
Powered by WordPress | Designed by: suv | Thanks to toyota suv, infiniti suv and lexus suv