Ābeļu bibliotēkā līdz 10. februārim apskatāma izstāde “Zināmās un nezināmās Ziemeļvalstis”

Download PDF

Spied uz attēla, lai skatītu to lielāku!

Ābeļu bibliotēkā no 10. janvāra līdz 10. februārim ir apskatāma Ziemeļvalstu Ministru padomes biroja ceļojošā izstāde “Zināmās un nezināmās Ziemeļvalstis”.
Latvijas Radio 1 populārzinātniskā raidījuma “Zināmais nezināmajā” komanda – žurnāliste Sandra Kropa un producente Paula Gulbinska – 2016. gadā devās iepazīt Ziemeļvalstis, lai atklātu nezināmo un no jauna apzinātos zināmo, bet fotogrāfs Gints Ivuškāns braucienos piedzīvoto, sastapto un redzēto fiksēja fotogrāfijās. Izzinošos braucienus atbalstīja Ziemeļvalstu Ministru padomes birojs Latvijā.

Tā tapa izstāde ar vizuālo un tekstuālo materiālu par dažādām aktuālām vides aizsardzības, sociālās drošības un kultūrvēsturiskajām tēmām. Kompozīcijas galvenais elements ir fotogrāfija. Radošās komandas kopdarbs ir ļāvis izveidot izstādi “Zināmās un nezināmās Ziemeļvalstis”, kurā ir skatāmas 15 planšetes ar vizuālo un tekstuālo materiālu par dažādām aktuālām vides un klimata pārmaiņu, sociālās drošības un kultūrvēsturiskajām tēmām. Izstāde tapusi sadarbībā ar Ziemeļvalstu informācijas biroju Latvijā.

Ineta Survillo
Powered by WordPress | Designed by: suv | Thanks to toyota suv, infiniti suv and lexus suv