Komandai “x99/Slīterāni” šogad iegūts tituls “Stiprākais klubs Latvijas čempionātā”

ll_4439987511. decembrī otro gadu pēc kārtas Ādažu Kultūras centrā tika svinīgi sveikti labākie 2017. gada motokrosa sezonas sportisti un komandas. Komanda “x99/Slīterāni” šogad ieguva Latvijas lielo ceļojošo kausu un titulu “Stiprākais klubs Latvijas čempionātā”.

Tituls sasniegts pēc 4 gadu cītīga darba. Pati biedrība dibināta 2010. gadā, bet tagad, kad klāt ir arī komanda “X99”, darbojamies pavisam citos apgriezienos! Izveidojusies arī laba sadarbība ar lietuviešiem, igauņiem, arī tepat, ar Ilūkstes novadu. Šoruden kopīgi rīkots Ilūkstes kauss, aizsākts arī darbs pie Sēlijas kausa izveides: nākošgad, sadarbībā ar Lietuvas draugiem, plānots veidot seriālu – 3 posmi Lietuvā, 2 Latvijā: Rupišķi, Rokišķi, Ilūkste, Dignāja. Varbūt vēl arī Biržai, tādējādi iesaistot vairāk cilvēku, arī amatierus un veterānus. Ziemā, ja būs piemēroti laika apstākļi, rīkosim arī skijoriga sacensības.

Jēkabpils novada pašvaldība klubam šogad piešķīra 570 EUR jaunu slēpju un slēpju zābaku iegādei. Iegādāti 10 pāri slēpju un zābaku par kopējo summu – EUR 1227,60. Jaunais inventārs varētu tikt izmēģināts šoziem Smeceres silā. Paldies pašvaldībai!

Lai varētu vairāk iesaistīt Jēkabpils novada jauniešus, pēc Artūra Ķiploka iniciatīvas, šoruden izveidota arī “x99.lv/Slīterāni” basketbola komanda, kurā no novada spēlē Artūrs, Armands Ķiploks un Matīss Caune. “x99.lv/Slīterāni” 3. decembrī ar 83:71 uzveica “Joker” un 10. decembrī ar 76:67 pārspēja BS “Madona”. 23. decembrī plkst. 11:30 Jēkabpils Sporta namā paredzēta spēle pret “Jēkabpils U-17V” un 30. decembrī plkst. 14:00 – pret “NDB Timber”. Šobrīd tapšanas stadijā ir arī jaunas formas basketbolistiem.

Šosezon esam ieguvuši ne tikai skaistas uzvaras, bet arī jaunus komandas biedrus..nē, ģimenes locekļus, un kopā esam baudījuši patīkamus mirkļus gan trasē, gan ārpus tās. Vienmēr esam teikuši, ka mūsu lielākā uzvara ir mūsu komanda un arī šogad nekas nav mainījies.

Liels paldies SIA “Sedumi”, kas šogad palīdzējusi ar balvu nodrošināšanu, arī uzņēmumam “Stokker” par atbalstu! Paldies visiem atbalstītājiem, līdzjutējiem un tiekamies trasē, jeb tagad – arī basketbola zālē!

Vēlamies arī informēt, ka turpmāk vairāk informāciju par kluba aktualitātēm liksim tieši mūsu Facebook lapā šeit >>

Ar biedrības sasniegumiem 2017. gada moto sezonā var iepazīties šeit >>

IMG_4892 IMG_4896 IMG_4898

A.Bikaunieka stāstījumu uzklausīja un pierakstīja K.Sēlis