Aprūpētāja vakance

asinstents-664x520

Jēkabpils novada pašvaldības Sociālais dienests izsludina  aprūpētāja amata pretendentu konkursu  darbam Sociālās aprūpes nama “Mežvijas”, Leimaņu pagastā.

Amata mērķis: Aprūpētāja amata pienākumu veikšana

Prasības pretendentam:

• Pamata vai vispārējā vidējā izglītība, arodizglītība, vēlama kvalifikācijas apliecība;
  • Labas komunikācijas prasmes un augsta saskarsmes kultūra;
  • Līdzdarboties komandas darbā;
  • Labas saskarsmes spējas ar gados veciem cilvēkiem;
  • Aprūpētāju kvalifikācijas kursi tiks uzskatīti par priekšrocību.

Darbam nepieciešamās prasmes un zināšanas:

• Veikt klientu aprūpi atbilstoši klientu funkcionālajam stāvoklim;
  • Atbildēt par klientu drošību un sekot, lai klienti ievērotu iekšējās kārtības noteikumus;
  • Nodrošināt tīrību un kārtību klientu dzīvojamās telpās, koplietošanas telpās,
  • Labas komunikācijas un sadarbības prasmes.

Darbs saistīts ar gados veciem klientu aprūpi, palīdzēšanu ikdienas aktivitātēs (ģērbšanās, mazgāšanās), gultas veļas mainīšanu, kārtības uzturēšanu klientu dzīvojamās istabās, ēdienu gatavošanu un  pasniegšanu ,  kārtības un klusuma uzturēšanu atpūtas un nakts laikā.

CV un motivācijas vēstuli lūdzam iesniegt līdz 2018.gada  31.janvārim (ieskaitot), Jēkabpils novada pašvaldības administrācijā, Rīgas ielā 150a, Jēkabpilī vai sūtīt uz e-pastu: novads@jekabpilsnovads.lv.

Sīkāka informācija saņemama pie:
Sociālā dienesta vadītājas L.Zeltiņas, tālrunis 65220735, 29344339,
e-pasts:  larisa.zeltina@jekabpilsnovads.lv