Aicina uz jauniešu pasākumu “Marokas stāstu vakars”

Download PDF
maroka

Spied uz attēla, lai skatītu to lielāku!

Uzsākot 2018. gadu, Jēkabpils novada jaunieši uzsāk  jaunu tradīciju, aicinot visus uz ikmēneša stāstu vakariem, kuros iepazīsim un tiksimies ar mūsu novada cilvēkiem, kuri iedvesmo.

Pasākumu sēriju aizsāksim ar jauniešu ceļojumu stāstiem jeb “Marokas stāstu vakaru” kopā ar Ievu Krēsliņu, Anastasiju Smolakovu un Zani Helvigu. Šī gada pirmā tikšanās norisināsies 20.janvārī, plkst. 18.00, Ambulances ēkas otrajā stāvā, Zasas pagastā.
Nedaudz intrigai par Marokas piedzīvojumu:
“Maroka ir valsts, kur jaunus iespaidus var gūt uz katra soļa. Nedēļas laikā paspējām izbaudīt braucienu kamieļa mugurā, kas notika tumsā, apmeklēt afrikāņu tirgu, kur bez kaulēšanās neiztikt un baudīt brokastis teiksmaini zilajā pilsētā. Tam visam pa vidu klintis, neparasti daudz karogu un, protams, palmas.
Mūsu piedzīvojums sākās ar lēto aviobiļešu piedāvājumu izpēti un ar apstiprinājumu uz Zanes jautājumu: “Laižam uz Maroku?” Tikai tad, kad pasūtījām lidmašīnas biļetes, sapratām, ko esam izdarījušas.
Tālāk mūsu ceļš veda pie …. siltajiem Marokas saules stariem, kā arī simtiem atbilžu uz jautājumu: “Where are You from?” (“No kurienes Jūs esat ?”).”

 

Uz tikšanos jauniešu ceļojuma stāstu vakarā!

Jēkabpils novada jaunatnes lietu speciāliste

Jurgita Bareika

Powered by WordPress | Designed by: suv | Thanks to toyota suv, infiniti suv and lexus suv